Ogłoszenia na IX Niedzielę Zw. (2 VI 2024 r.)

Piątek, 31 Maj 2024 r.

Ogłoszenia na IX Niedzielę Zw. (2 VI 2024 r.)

Ogłoszenia na IX Niedzielę Zwykłą (2 VI 2024 r.)

1. Jutro kończymy tzw. „Biały Tydzień i Oktawę Bożego Ciała (msza św. o godz. 16.30).
  2. Jutro, w poniedziałek (3 VI) przeniesiona z 4-go czerwca I. rocznica I Komunii św. (która miała miejsce w 2023). Okazja do spowiedzi od godz. 16.00. Proszę, aby wszystkie dzieci, które w ubiegłym roku przystąpiły do I Komunii św. przyszły przypomnieć sobie ten uroczysty dzień (bo niektórych ja i Pan Jezus długo nie widzieliśmy w kościele).
  3. We wtorek msza św. rano o godz. 7.45. W sobotę msza św. w Rudnie o godz. 16.00.
  4. W piątek przypada 1-wszy pt. m. Okazja do spowiedzi od godz. 16.00 i wystawienie Najśw. Sakramentu.
  5. Nasza parafia zapłaciła do PZU 2700 zł za ubezpieczenie wszystkich obiektów parafialnych i OC.
  6. Sprzątanie kościoła w tym tygodniu (na 9 VI) mają Barbara i Zbigniew Borowscy z Międzyłęża, a w RudnieBeata i Wiesław Klepinowscy z ul. Kościelnej.
  7. Proszę zrobić dopłatę na pielgrzymkę w lipcu (8-10 VII) do Częstochowy, Krakowa, Wadowic. Cena łączna 700 zł. W tym są dwa śniadania i dwie obiadokolacje. Dziś przyjmuję ostatnie zapisy i wpłatę.
  8. Pielgrzym (kto jeszcze nie odebrał).
  9. „Bóg zapłać” za piękne przygotowanie Bożych Domków na Boże Ciało, trasy i zaangażowanie w procesję Eucharystyczną oraz firmie pogrzebowej POMIERSCY z Gniewa za nagłośnienie.
  10. „Bóg zapłać” panu Ryszardowi z Wielkiego Garca za wyczyszczenie części chodnika przy przystanku (zrobił to jeszcze na I Komunię). Innym parafianom też dziękuję.

INTENCJE :

Pon. (3 VI) godz. 16.30I. rocznica ubiegłorocznej Pierwszej Komunii św.

Wt. (4 VI) godz. 7.45 ……………………………….

Śr. (5 VI) godz. 16.30 – do św. Józefa, aby pary żyjące w związkach nieformalnych przyjęły sakr. małż. (REZ).

Cz. (6 VI) godz. 16.30  - od czcicieli bł. o. Hilarego – o powołania z parafii za siostrę Anielę, zmarłego ks. Franciszka Kamrowskiego i kapłanów, którzy pracowali dla zbawienia dusz nasz parafian oraz o kanonizację bł. karmelity z naszej parafii (REZ).

Pt. (7 VI) godz. 16.30 + Bernarda Szarmacha.

Sobota (8 VI) RUDNO, godz. 16.00 – od róży Niepokalanego Serca NMP w in. o zdrowie członków tej róży, Ks. Proboszcza i bł. Boże dla Parafian.

NIEDZIELA (9 VI)

Godz. 7.45 + Bogdany i Franciszka Demskich (REZ).

Godz. 8.50 (RUDNO) + Lesława i Danuty Konteckich, dziadka i babci.

Godz. 10.30 + Berty Golickiej oraz zm-ch …………………………… (REZ).

- Zapowiedzi: Łukasz Paluchowski, st. wol. Międzyłęż 31 i Kłucińska Alicja, st. wol. Tczew, ul. Kołłątaja 7/A/7 – zap. 1.

P.S.

- Proszę nie planować ślubu ani chrztu w drugą (7 IX) i trzecią (14 IX) sobotę września, bo jestem na urlopie.

(Tel. do plebanii: 695 873 611)