Ogłoszenia na święta Zmartwychwstania P. (31 III-7 IV 2024 r.)

Sobota, 30 Marzec 2024 r.

Ogłoszenia na święta Zmartwychwstania P. (31 III-7 IV 2024 r.)

Ogłoszenie  na święta Zmartwychwstania Pańskiego (31 III-7 IV 2024 r.)

ŻYCZENIA: Święta Zmartwychwstania Pańskiego podkreślają największe tajemnice naszej wiary. Pragnę więc życzyć prawdziwej radości ze spotkania z Jezusem Zmartwychwstałym w słowie Bożym, Eucharystii i prawdziwą Jego obecność między nami w gronie rodzinnym.

-Bóg zapłaćza ofiary na kwiaty do Grobów Pańskich (szczególnie różom różańcowym) i dekoratorkom, które swym talentem zrobiły te Groby
i upiększyły je oraz rodzinom, które miały ostatnio dyżur sprzątania (tyle się napracowali i tak się wzorowo wykazały); „Bóg zapłaćstrażakom (całym zastępom strażaków) za wzorową wartę honorową przy Grobach Pańskich (i młodzieży, która przyszła w Wielki Piątek na 21.00).

- Dziękuję organiście Pawłowi, lektorkom Edycie i Judycie, lektorce z Rudna Małgorzacie, oraz katechetce Jolancie – za czytanie słowa Bożego, kantorce Paulinie, Nadzwyczajnym szafarzom Komunii św., ministrantom, radnym parafialnym
i wszystkim za udział w Triduum Paschalnym i (za chwilę) w procesji rezurekcyjnej
- Dziękuję za wszystkie życzenia: i te w czwartek kapłański (również przez Radio Głos)
i życzenia z racji świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Dziękuję też za jajka na stół wielkanocny.

- „Bóg zapłać” za ofiary jałmużny.

- Sprzątanie kościoła  na sobotę 7-my kwietnia br. (na swoje śluby) w Wielkim Garcu mają: Natalia Huzior i Paulina Grala, a w Rudnie (na niedzielę 7 IV) – Teresa i Wiesław Starmach z ul. Leśnej.

- W piątek przypada 1-wszy pt. m. O godz. 15.45 spowiedź i adoracja Najśw. Sakr.

- Pielgrzym

- INTENCJE (2-7 IV 2024 r.):

Wtorek (2 IV) godz. 7.45do św. Józefa, aby pary żyjące w związkach nieformalnych przyjęły sakrament małżeństwa (REZ)

-Środa (3 IV) – nie będzie mszy w parafii.

-Czwartek (4 IV) -  nie będzie mszy w parafii

-Piątek (5 IV) godz. 16.30od czcicieli bł. o. Hilarego o powołania, za powołanych z parafii, by bł. Hilary został kanonizowany, za zm-ch księży, którzy pracowali w naszej parafii i ks. Franciszka Kamrowskiego.

-Sobota (6 IV) godz. 15.00 (WIELKI GARC) – msza św. ślubna HUZIOR-JANOSZCZYK

godz. 16.00 – (WIELKI GARC) – msza św. ślubna GRALA-PODWALSKI

- NIEDZIELA (7 IV)

Godz. 7.45 – w Niedzielę Miłosierdzia B. – od czcicieli MB Trzykroć Przedziwnej..

Godz. 8.50 (RUDNO) + Józefa Grabowskiego, syna Piotra, rodziców z obojga stron i zm-ch
z rodziny.

Godz. 10.30 – za zm-ch z rodziny Brochuńskich i Dziadowiec.