Ogłoszenia na IV Niedzielę Wielkiego Postu (10 III 2024 r.)

Piątek, 08 Marzec 2024 r.

Ogłoszenia na IV Niedzielę Wielkiego Postu (10 III 2024 r.)

1. Msze św. w tygodniu o godz. 16.30 (oprócz wtorku – we wtorek nie będzie mszy w parafii) – w sobotę w Rudnie o godz. 16.00.
  2. W piątek o godz. 16.00 nabożeństwa „Drogi krzyżowej.
  3. W poszczególnych wsiach naszej parafii trwa peregrynacja ikony Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Powierzajmy się Maryi w znaku Jej ikony w naszych domach i rodzinach.
  4. Dyżur sprzątania kościoła na niedzielę 17 marca br. mają: w Wielkim GarcuIwona i Adam Kondysiaki z Międzyłęża, natomiast w RudnieMonika i Wojciech Cabaj
    z ul. Kwiatowej (w Rudnie są zmiany na liście do sprzątania).
  5. Regulujemy ławkowe. Cena 40 zł.
  6. Przyjmuję na kwiaty do Grobu Pańskiego, a w Rudnie pani Jola.
  7. W przyszłą niedzielę kolekta specjalna.
  8. W przyszłą niedzielę będzie można kupić palemki. Dochód ze sprzedaży palemek będzie przeznaczony na wycieczkę dzieci z przedszkola w Rudnie, która będzie miała miejsce na zakończenie roku szkolnego.
  9. „Bóg zapłać” jednej rodzinie z Wielkiego Garca za pocięcie drzewa.
  10. Kandydaci do bierzmowania po mszy podejdą celem sprawdzenia przeze mnie obecności.
  11. W przyszłą sobotę (16 III) starsi ministranci udadzą się na halowy turniej piłki nożnej do Starogardu Gd.

INTENCJE :

Pon. (11 III ) godz. 16.30 – o szczęśliwą operację.

Wt. (12 III) nie będzie mszy w parafii

Śr. (13 III) godz. 16.30 – od róży MB Piaseckiej – msza św. wynagradzająca za grzechy ludzkości,
o zdrowie dla członkiń róży, Ks. Proboszcza, za dusze zm-ch księży, którzy pracowali w naszej parafii oraz zmarłe członkinie róży (REZ).

Cz. (14 III) godz. 16.30 – w dniu ur. + Heleny, Stanisława i Henryka Bednarczyk oraz Genowefy i Adama Bałdowskich (REZ).

Pt. (15 III) godz.16.20 + rodziców Leona i Gertrudy Czerwińskich, Mariusza Cyganowskiego oraz Brunona i Genowefy.

Sobota (16 III) RUDNO godz. 16.00 + Józefa i Adama, chrzestnej...

NIEDZIELA (17 III)

Godz. 7.45 – w I. r. śm. + Krystyny Rackiej oraz Wiesława, Kazimierza, Franciszka i Krzysztofa.

Godz. 8.50 (RUDNO) – o bł. Boże i opiekę MB dla papieża Franciszka, Ks. Proboszcza oraz członkiń róży MB Różańcowej (REZ).

Godz. 10.30 – w rocz. śm. i ur. + męża, ojca, dziadka i pradziadka Witolda.

- w miniony poniedziałek (4 marca br.) zmarł biskup senior z Pelplina Piotr Krupa, lat 87. Jego pogrzeb odbył się w Pelplinie w miniony piątek (8 III) eksportą i sobotę (9 III) pogrzebem. Jego ciało zostało złożone
w krypcie biskupów w katedrze. „Wieczny odpoczynek…”

(Tel. do plebanii: 695 873 611)