Ogłoszenia na XXXIII Niedzielę Zw. (19 XI 2023 r.)

Niedziela, 19 Listopad 2023 r.

Ogłoszenia na XXXIII Niedzielę Zw. (19 XI 2023 r.)

Ogłoszenie na XXXIII Niedzielę Zwykłą (19 XI 2023 r.)

1. Dziś kolekta specjalna. „Bóg zapłać” za dodatkowe ofiary.
  2. Dyżur sprzątania w tym tygodniu (na niedzielę 26 XI br.) mają: Bożena i Alojzy Roman
    z Międzyłęża, a w Rudnie Marcin Cyganowski i Paweł Karasiński z os. Pomorskiego.
  3. Zachęcam do zabierania śmieci z grobów naszych bliskich zmarłych z cmentarza parafialnego do domowych pojemników (wywiezienie jednego kontenera kosztuje 1080).
  4. Młodzież – kandydaci do bierzmowania po mszy przyjdą przed ołtarz, celem sprawdzenia przeze mnie obecności na mszy św.
  5. Przyjmuję już na ostatnie Wypominki.
  6. Jest już wyrzeźbiona druga rama do obrazu Jezusa Miłosiernego w kościele parafialnym. Teraz weźmie ją złotnik (spodziewam się, że będzie pozłocona dopiero na początku nowego roku).
  7. „Bóg zapłać” Panom z Międzyłęża za wykonanew minionym tygodniu prace ziemne przy organistówce.

INTENCJE:

Pon. (20 XI) godz. 7.45 + Tomasza Sadowskiego – 4.

Wt. (21 XI) godz. 16.30 – w tzw. m. od pogrzebu + Waltraut Małgorzaty Jaworskiej oraz zm-ch z obojga rodzin.

Śr. (22 XI) godz.7.45 Tomasz Sadowskiego - 5

Cz. (23 XI) godz. 16.30 za zm-ch teściów, rodziców, rodzeństwo oraz dusze w czyśćcu (REZ-Maziarz).

Pt. (24 XI) godz. 16.30 + rodziców Teresy i Zygmunta Radzikowskich, braci Andrzeja, Zenona i Ryszarda (zam. Nowopolska Maria).

Sobota (25 XI) RUDNO godz. 16.00 + rodziców Ewy i Bernarda Krausa oraz dziadków: Mieczysława Klepinowskiego i Ignacego Turczyńskiego.

NIEDZIELA (26 XI)

Godz. 7.45 – w dniu ur. + Małgorzaty Michalik.

Godz. 8.50 (RUDNO) – za zm-ch kapłanów, którzy pracowali w naszej parafii oraz zmarłe zelatorki
i członkinie róży MB Różańcowej z Rudna.

Godz. 10.30 + Haliny i Franciszka Szypkowskich, zmarłą Janinę oraz dziadków z obojga stron.

- w miniony poniedziałek zmarła Anna Reinholz z Wielkiego Garca, lat 54 – jej pogrzeb odbył się
w miniony piątek. W miniony czwartek zmarła Renata Kurdin z Rudna, ul. Tczewska 6, lat 78. Jej pogrzeb odbył się w sobotę.. „Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie..”

Tel. do plebanii: 695 873 611