Ogłoszenia na XV Niedzielę Zw. (16 VII 2023 r.)

Czwartek, 13 Lipiec 2023 r.

Ogłoszenia na XV Niedzielę Zw. (16 VII 2023 r.)

Ogłoszenie na XV Niedzielę Zwykłą (16 VII 2023 r.)

1. UWAGA: Msza św. w sobotę (22.07.br) w Rudnie o godz. 18.00.
  2. Dziś kolekta specjalna. „Bóg zapłać” za dodatkowe ofiary.
  3. Przyjmuję ofiary na drugą, nową, misternie wyżłobioną ramę i jej pozłocenie, dla obrazu „Jezusa miłosiernego” w kościele parafialnym.
  4. W tym tygodniu sprzątanie w Wielkim Garcu mają Aneta Szela i Wojciech (chodzi o koszenie traw wokół kościoła i na placu przed kościołem, bo kościół będzie nieczynny), a w Rudnie kościół sprzątają i dekorują Maria i Mariusz Głowińscy z ul. Ogrodowej.
  5. Zachęcam do zabierania śmieci z naszych grobów do domowych pojemników.
  6. Informuję, że od jutra 17.07 do 28.07.br. (piątek) kościół parafialny w Wielkim Garcu będzie nieczynny z powodu zagazowania kołatków na strychu kościoła (owadów typu korników). Msze święte w przyszłą w niedzielę 23 lipcawszystkie będą odprawiane w kościele w Rudnie. Przed pierwszą mszą św. i sumą do W. Garca podjedzie pan Górka z Gręblina i zawiezie wiernych na msze do Rudna, i odwiezie (za jakąś odpłatą).
  7. W tym tygodniu do piątku włącznie – biuro parafialne będzie nieczynne.
  8. „Bóg zapłać” panu radnemu z Międzyłęża (panu Bogdanowi) za uzupełnienie szybek w wieży kościoła i nad zakrystią.

INTENCJE:

- Sobota (22 VII) godz. 18.00 (RUDNO) – w dniu ur. + Kazimierza Cieszyńskiego oraz rodziców z obojga stron, brata Józefa i siostry Haliny.

NIEDZIELA (23 VII)

Godz. 7.45 (RUDNO) + Ireneusza Cisewskiego, Gertrudy i Mariana.

Godz. 8.50 (RUDNO) + Anny i Pawła Kalisz oraz zm-ch z rodziny: Marię, Erwina i Barbarę (REZ).

Godz. 10.30 (RUDNO) + Anny i Franciszka Błachuta oraz dziadków z obojga stron (zam. H. Kołakowska).

ZAPOWIEDZI: Gajewski Jakub i Smigelska Klaudia, Rudno, ul. Pelplińska 2a – zap. 2.

Sobuś Tomasz i Korowaj Katarzyna, Gręblin 54 – zap. 1.

Tel. do plebanii: 695 873 611