Ogłoszenia na III Niedzielę Wielkanocy (23 IV 2023 r.)

Czwartek, 20 Kwiecień 2023 r.

Ogłoszenia na III Niedzielę Wielkanocy (23 IV 2023 r.)

Ogłoszenie na III Niedzielę Wielkanocy (23 IV 2023 r.)

1. Zapraszam serdecznie na spotkanie autorskie i promocję mojej książki pt. „Utrwalić w pamięci ważniejsze uroczystości, wydarzenia i inicjatywy w Parafii Wielki Garc (2016–2023)”, które odbędzie się 27 kwietnia 2023 roku (czwartek), o godz. 17.00 w Zespole Kształcenia i Wychowania w Rudnie.
      Jeżeli zasługuję na posiadanie mojej książki w Państwa domu, zachęcam do jej nabycia.
    Przedstawiłem w niej fakty z życia naszej Parafii i Parafian od 2016 roku do chwili obecnej.
    Pragnę też nadmienić, że jej wydanie wiąże się m.in. z obchodami 40-lecia mojej posługi kapłańskiej.

- Aby obejrzeć Spotkanie autorskie na żywo, należy wejść na stronę internetową naszej parafii
w AKTUALNOŚCI i tam kliknąć na okładkę kolorowej książki.

2. „Bóg zapłać” za tak liczne przybycie minionej niedzieli na Godzinę Miłosierdzia.

3. Zapłaciłem za ubezpieczenie wszystkich obiektów parafialnych i OC (odpowiedzialność cywilna) 2500 zł (nagrobki na cmentarzu nie są przez parafię ubezpieczone)

4. W pon. (24 IV) zapraszam na kawę do plebanii radnych parafialnych, na godz. 18.00.

5. Za wywóz śmieci z cmentarza zapłaciłem za 2 kontenery 2150 zł.

6. Sprzątanie kościołów i podlewanie kwiatów przy Grobach Pańskich na niedzielę (30 IV) ma: w kościele parafialnym Piotr Janaszek z Wielkiego Garca, a w Rudnie Edmund Nowopolski z ul. Szkolnej (przy szkole). Proszę sprawdzić sprzątanie – wywiesiłem nowe dyżury sprzątania.

7. Wymieniłem też w kościele parafialnym wszystkie tabliczki na ławkach. nowe nazwiska, a niektórych brakuje.

8. Ze względu na promocję książki, msza św. w czwartek rano o godz. 7.45.

Może ktoś z parafian potrzebuje cegłę z rozbiórki - jest przy organistówce. Tylko proszę się pośpieszyć, bo może jej już nie być!

INTENCJE:

- Pon. (24 IV) godz. 16.30 – w dniu imienin Ks. Prob. Wojciecha – od czcicieli MB Trzykroć Przedziwnej w jego intencjach, o bł. Boże, opiekę Matki Najświętszej, Patrona św. Wojciecha i o zdrowie.

- Wt. (25 IV) godz. 16.30 + Heleny i Bronisława Krzysica oraz Eugeniusza.

- Śr. (26 IV) godz. 16.30 – od róży św. Izydora jako dziękczynno-błagalna.

- Cz. (27 IV) godz. 7.45 + Zofii i Zygmunta (ego)

- Pt. (28 IV godz. 16.30 + + Zofii i Jana Rasmus oraz zm-ch z rodziny.

- So. (29 IV) godz. 16.00 (RUDNO) – w dniu ur. + Felicji Ochenkowskiej.

- NIEDZIELA (30 IV)

Godz. 7.45 + rodziców Władysława i Bolesławy Świerczyńskich.

Godz. 8.50 (RUDNO) – o szczęśliwe rozwiązanie (REZ).

Godz. 10.30 + Zygmunta Dąbrowskiego i zm-ch z rodziny (REZ).