Ogłoszenia na XV Niedzielę Zw. (10 VII 2022 r.)

Czwartek, 07 Lipiec 2022 r.

Ogłoszenia na XV Niedzielę Zw. (10 VII 2022 r.)

1. W przyszłą niedzielę w naszej parafii drugorzędny odpust MB Szkaplerznej. Przez całą niedzielę (począwszy od soboty o godz. 17.00) kazania będzie głosił franciszkanin ojciec Stanisław z Poznania.
  2. Dotarły do mnie kolejne zdjęcia z Bożego Ciała. Okazuje się, że sztandar Matki Bożej Niepokalanej był też niesiony. Dziękuję i zwracam honor panu Kazimierzowi (a on tak cichutko to przemilczał?).
  3. Dyżur sprzątania w kościele w Wielkim Garcu, dekorowania i koszenia trawy mają Wojciech Michalik i Dominika Eich na swój ślub w sobotę, a w Rudnie mają Monika i Marcin Cierpiccy z ul. Tczewskiej (Rodzina, która miała dyżur na dzisiejszą niedzielę, nie posprzątała kościoła w Garcu i nie udekorowała go kwiatami).
  4. Chrzty w niedzielę 14 VIII na sumie (w niedzielę 21 VIII mnie nie będzie).
  5. W lipcu i sierpniu msze św. rano o godz. 7.45. BIURO PARAFIALNE też czynne rano o godz. 8.05.
  6. Pielgrzym.
  7. „Szczęść Boże” nowo wybranym sołtysom. Liczę też na dobrą współpracę.
  8. "Bóg zapłać" za życzenia i kwiaty na moje 64. urodziny.

INTENCJE (11–17 VII):

- Pon. (11 VII) godz. 7.45 – msza św. dziękczynno-błagalna w 45. rocz. ślubu Gabrieli Guzik-Czechowskiej i Kazimierza Czechowskiego.

- Wt. (12 VII) godz. 7.45 – od róży św. Joachima i św. Anny – o pokój dla Ukrainy i świata.

- Śr. (13 VII) godz. 7.45 – od róży MB Szkaplerznej – w dniu fatimskim – jako wynagrodzenie Niep. Sercu Maryi za grzechy (REZ).

- Cz. (14 VII) godz. 7.45 + Stanisława, Mieczysława i Henryka Nagiel (zamówiła Choszcz).

- Pt. (15 VIIgodz. 7.45 + Aliny Syldatk oraz rodziców z obojga stron i Heleny Ośka.

- Sobota (16 VII) godz. 16.00 WIELKI GARC – msza św. ślubnaMichalik Wojciech – Dominika Eich

Godz. 17.00 RUDNO – w III r. śm. + Kazimiery i Eugeniusza Olszak (REZ).

NIEDZIELA (17 VII):

Godz. 7.45 – w dniu ur. + Mirosława Neubauera.

Godz. 8.50 (RUDNO) – w rocz. śm. + Reginy Pastwa.

Godz. 10.30 SUMA ODPUSTOWA – msza św. jako dziękczynno-błagalna oraz w intencji członkiń róży Matki Bożej Szkaplerznej i Księdza Proboszcza.

ZAPOWIEDZI: Przemysław Górka, st. wol. Gręblin 19/b i Aniceta Ratajczyk, st. wol. Tczew, ul. Królowej Jadwigi 1/8 – zap. 1.

- W miniony poniedziałek (4 VII) zmarła śp. Bronisława Nowopolska z Rudna, z ul. Szkolnej nr 6, lat 89. Jej pogrzeb odbył się w miniony czwartek (7 VII) w Wielkim Garcu. „Wieczny odpoczynek…”

Nr telefonu do plebanii: 695-873-611