Ogłoszenia na XXVI Niedzielę Zwykłą (26 IX 2021 r.)

Środa, 22 Wrzesień 2021 r.

Ogłoszenia na XXVI Niedzielę Zwykłą (26 IX 2021 r.)

Ogłoszenia na XXVI Niedzielę Zwykła (26 IX 2021 r.)

1. W przyszłą niedzielę (3 X) na sumie poświęcenie różańców dzieciom przygotowującym się do I Komunii, a w następną sobotę 9 października br. Diecezjalny Kongres Róż Różańcowych w katedrze w Pelplinie (od godz. 10.30).
  2. W tym tygodniu przypada 1-wszy piątek miesiąca. Spowiedź i adoracja Najśw. Sakr. od godz. 15.30. Przypominam, że kandydaci do bierzmowania mają obowiązek uczestniczenia w pierwszych piątkach miesiąca i przynoszą do podpisania Indeksy.
  3. Pragnę też przypomnieć, że młodzież uczestniczy w lekcjach religii w szkołach, do których uczęszcza poza naszą parafią, czyli w Tczewie, Pelplinie, Gniewie, Malborku i in.
  4. Dyżur sprzątania kościoła, dekorowania go kwiatami oraz koszenie traw wokół kościoła w tym tygodniu mają Karolina Krause i Marian z Gręblina (nr 66) a w Rudnie – Monika i Artur Nabakowscy z ul. Tczewskiej. Może rodziny z Gręblina, które w niedalekiej przyszłości będą miały swój dyżur sprzątania, chciałyby stroić choinki i ustawić żłóbekto proszę, aby mi o tym wcześniej powiedziały i będą miały swój dyżur odrobiony wcześniej.
  5. Dziś (niedziela 26 IX) w Lesie Szpęgawskim obchody 82. rocz. zbrodni niemieckiej. Msza pod przewodnictwem ks. bpa Ryszarda Kasyny o godz. 14.00.
  6. Może któraś z pań chciałaby odbyć szkolenie na Doradcę Życia Rodzinnego. Więcej na temat szkolenia można się dowiedzieć w biurze parafialnym.

INTENCJE (27 IX–3 X 2021 r.):

- Pon. (27 IX) godz. 16.30 – od róży św. Izydora i św. Jadwigi dziękczynno-błagalna.

- Wt. (28 IX) godz. 16.30 – w II r. śm. + Barbary Cyssewskiej (REZERWACJA).

- Śr. (29 IX) godz. 16.30 – w 13. r. śm. + Anny Huzior.

- Cz. (30 IX) godz. 16.30 + Jurka Blomberga.

- Pt. (1 X) godz. 16.30 – w 1-wszy pt. m. – od róży MB Szkaplerznej jako wynagradzająca Sercu Jezusa za grzechy ludzkości (REZERWACJA).

- So. (2 X) godz. 16.00 (RUDNO) – za zm-ch księży, którzy pracowali w naszej parafii oraz zmarłe zelatorki i członkinie róży MB Różańcowej (REZ?).

NIEDZIELA (3 X):

Godz. 7.45 + Haliny, Henryka (on), Ryszarda Wysockich, Jerzego i Krzysztofa Strambowskich oraz dziadków z obojga stron.

Godz. 8.50 (RUDNO) + Janiny i Zygmunta Wolfahrt oraz zm-ch z rodziny.

Godz. 10.30 + Władysława (on), Genowefy i Stanisława Obłódeckich oraz Franciszka i Jadwigi Szarmach (REZERWACJA).