Ogłoszenia na XXV Niedzielę Zwykłą (19 IX 2021 r.)

Czwartek, 16 Wrzesień 2021 r.

Ogłoszenia na XXV Niedzielę Zwykłą (19 IX 2021 r.)

Ogłoszenia na XXV Niedzielę Zwykła (19 IX 2021 r.)

1. Dziś kolekta budowlana. „Bóg zapłać” za dodatkowe ofiary.
  2. W miniony wtorek (14 IX) gościliśmy ks. biskupa Ryszarda Kasynę, który w Rudnie odprawił mszę św. odpustową, pobłogosławił odnowiony kościół oraz przypomniał moje 30-lecie duszpasterzowania w parafii. „Bóg zapłać” za pomoc: lektorkom, ministrantom, kantorce, organiście, jednej róży z Rudna za dołożenia się na kwiaty i wszystkim, którzy przybyli na tę uroczystość.
  3. Poświęcenie różańców kolejnej grupie dzieci przystępujących do I Komunii w niedzielę 3 X na sumie.
  4. Dyżur sprzątania kościoła, dekorowania go kwiatami oraz koszenie traw wokół kościoła w tym tygodniu ma pani Agata Cisewska z Gręblina nr 66/3, a w Rudnie – Maria i Andrzej Różańscy z ul. Tczewskiej.
  5. Młodzież, która zapisała się na wyjazd do Lublina, proszę, aby wpłaciła należność 300 zł. Wyjazd w najbliższy czwartek (23 IX) o godz. 6.30, wracamy w piątek.
  6. Pielgrzym.
  7. W przyszłą niedzielę (26 IX) po południu obchody 82. rocz. zbrodni niemieckiej w Lesie Szpęgawskim. Msza pod przewodnictwem ks. bpa Ryszarda Kasyny o godz. 14.00.
  8. Może któraś z pań chciałaby odbyć szkolenie na Doradcę Życia Rodzinnego. Więcej na temat szkolenia można się dowiedzieć w biurze parafialnym.
  9. „Bóg zapłać” za ufundowanie i wykonanie nowego chodnika na cmentarzu.

INTENCJE (20–26 IX 2021 r.):

- Pon. (20 IX) godz. 7.45 – w rocz. śm. + Władysławy Jabłońskiej, Józefa i Małgorzaty oraz zm-ch z rodziny Jabłońskich (przeniesiona z czwartku 23 IX) REZERWACJA

- Wt. (21 IX) godz. 16.30 – w I. r. śm. + Kaziemierza Raczkowskiego oraz zm-ch z rodziny.

- Śr. (22 IX) godz. 16.30 + rodziców z obojga stron, męża Izydora, syna Janusza i zm-ch z rodziny.

- Cz. (23 IX) – nie będzie mszy w parafii.

- Pt. (24 IX) – nie będzie mszy w parafii.

- So. (25 IX) godz. 16.00 (RUDNO) + rodziców Słomińskich, Franciszka, Józefiny, braci i siostry Renaty oraz Asi, Daniela i o zdrowie dla Timka.

NIEDZIELA (26 IX):

Godz. 7.45 – w dniu ur. + Jana Rogalewskiego, rodziców z obojga stron, szwagra Darka Stalke i zm-ch z rodziny (REZERWACJA).

Godz. 8.50 (RUDNO) + Jana i Teresy Szarmach oraz zm-ch z rodziny Jabłonka i Szarmach (REZERWACJA).

Godz. 10.30 + Janiny Rzeszotek (zam. Lichnerowicz).