Ogłoszenia na VII Niedzielę Wielkanocy (16 V 2021 r.)

Czwartek, 13 Maj 2021 r.

Ogłoszenia na VII Niedzielę Wielkanocy (16 V 2021 r.)

1. Dziś kolekta inwestycyjna. „Bóg zapłać” za dodatkowe ofiary.
  2. Dziś (16 V) na sumie chrzest.
  3. W sobotę (22 V) o godz. 10.00 druga próba dzieci do I Komunii św.
  4. Ponieważ rodzice I-Komunijni z Międzyłęża pierwszy raz skosili trawy wokół kościoła i zebrali piasek z jezdni - proszę, aby w dalszej kolejności następne koszenie traw przed I Komunią św. zrobiły dwie rodziny (na ochotnika) z Gręblina.
  5. Bóg zapłać” tym, którzy przybyli na mszę św. w DNI KRZYŻOWE, prosząc o tegoroczne dobre urodzaje (było nas mało. Od przyszłego roku raczej wrócimy do jednej mszy z procesją dookoła kościoła). „Bóg zapłać” za intencje i złożone ofiary, które przeznaczyłem na Kościół.
  6. W miesiącu maju modlimy się do Matki Bożej (w tym roku modlimy się w intencji o ustanie pandemii).
  7. Dyżur sprzątania w tym tygodniu w kościele w W. Garcu mają: Małgorzata i Grzegorz Grabowscy z Gręblina, a w Rudnie Kamila i Bernard Jasnoch z ul. Kościelnej. (RUDNO: „Bóg zapłać” za przywiezienie grobu do organistówki).
  8. Proszę do końca uregulować „ławkowe”.
  9. Dzieci, które chcą jechać na kolonie letnie powinny się już zapisywać u pani katechetki Jolanty. Kolonie odbędą się we Władysławowie w dniach od 24 lipca do 3 sierpnia br. Cena 700 zł.
  10. Pielgrzym.
  11. Zaktualizowałem zdjęcia na cmentarzu ostatnich pochówków (za 2 postawione w ostatnim czasie nagrobki nie uiszczono 10-ciu proc. wartości).
  12. W środę (19 V) nie będzie mszy w parafii.

INTENCJE (17-23 V 2021 r.):

- Pon. (17 V) godz. 16.30 – w dniu ur. + Józefy Świerczyńskiej.

- Wt. (18 V) godz. 16.30 – o szczęśliwy zabieg i zdrowie dla Martyny

- Śr. (19 V) – nie będzie mszy w parafii.

- Cz. (20 V) godz. 16.30 – w dniu ur. + Zygmunta Krygiela oraz o zdrowie dla mamy.

- Pt. (21 V) godz. 16.30 + teścia Jana Reikowskiego.

- So. (22 V) (RUDNO) godz. 16.00 – w I. r. śm. + Bronisława Partyki oraz Agnieszki (REZ).

NIEDZIELA (23 V):

Godz. 7.45 + Zygmunta Krygiela oraz o zdrowie dla mamy (REZ).

Godz. 8.50 (RUDNO) + Marii i Karola Żółtek (zam. Krzysica).

Godz. 10.30 – w I. r. śm. + Jerzego Kołakowskiego.

- zmarł śp. Jerzy Jabłoński z Wielkiego Garca, lat 71. Jego pogrzeb odbył się wczoraj. „Wieczny odpoczynek..”