Ogłoszenia na Wigilię Paschalną i Wielkanoc (3-5 IV 2021 r.)

Sobota, 03 Kwiecień 2021 r.

Ogłoszenia na Wigilię Paschalną i Wielkanoc (3-5 IV 2021 r.)

ŻYCZENIA: Bóg jest Miłością, która nigdy nie zawiodła. Życzę wiary w Boga, który dziś zmartwychwstał. Niech nadzieja Świąt Zmartwychwstania Pańskiego przyniesie siłę w każdej chwili codzienności – KS. PROBOSZCZ.

1. Podziękowania: -  dziękuję Dyrekcji szkoły w Rudnie i Katechetom za możliwość przeprowadzenia i pomoc w odbyciu wielkopostnych rekolekcji szkolnych;

- rodzinom, które zrobiły i udekorowały Groby Pańskie w Garcu i w Rudnie;

- „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary na kwiaty i do Grobu Pańskiego;

- dziękuję strażakom za wartę honorową przy Grobach Pańskich;

- „Bóg zapłać” WSZYSTKIM, którzy brali udział w adoracjach i w Triduum;

- „Bóg zapłać” organiście, lektorkom, klerykowi, szafarzom, ministrantom;

- dziękuję za jajka na stół wielkanocny i wszelkie życzenia oraz złożone ofiary.

1. W I święto nie będzie rannej mszy o godz. 7.45.
  2. W I święto na sumie chrzty, a po sumie szafarze pojadą do chorych.
  3. W Poniedziałek Wielkanocny msze św. jak w każdą niedzielę – zapraszam.
  4. We wtorek (6 IV) o godz. 10.00 w Wielkim Garcu pogrzeb śp. Rafała Opały z Plymouth (Anglia), lat 40.
  5. Dyżur sprzątania w tym tygodniu w Garcu ma pani Iwona Górecka, a w Rudnie jak ogłaszałem wcześniej.
  6. W tym tygodniu przypadają: 1-wsza śr., cz., pt. m. W 1-wszy czwartek msza będzie rano o 7.45.
  7. INTENCJE na ten tydzień są wywieszone i także zamieszczone na stronie internetowej.
  8. Pielgrzym.
  9. ZAPOWIEDZI: Zuzanna Cetera, st. wol. Wielki Garc i Bartosz Skowroński, st. wol. Lignowy Szlacheckie – zap. 1. Paweł Rybarski, st. wol. Rudno, ul. Kościelna i Magdalena Kwiatkowska, st. wol. Pelplin, ul. Mickiewicza 36/3 – zap. 1.

=======================================================================

INTENCJE (28 II-11 IV 2021 r.):

- I święto NIEDZIELA  ZMARTWYCHWSTANIA (4 IV):

Godz. 8.50 (RUDNO) – w II. r. śm. + Bernarda Krausa, Ignacego Turczyńskiego oraz z prośbą o zdrowie dla Ewy

Godz. 10.30 (W. GARC) – w I. r. śm. + Renaty Słomskiej.

- II święto - PONIEDZIAŁEK  WIELKANOCNY (5 IV):

Godz. 7.45 – w I. r. śm. + Mariana Kroka (REZ.).

Godz. 8.50 (RUDNO) – zm-ch z rodziny Radzikowskich, Nowopolskich i chrześniaka Adriana (REZ.).

Godz. 10.30 + Romana Brochuńskiego i zm-ch z rodziny Brochuńskich i Dziadowiec.

INTENCJE po świętach:

- Wt. (6 IV) godz. 16.30 + Zofii i Jana Rasmus.

- Śr. (7 IV) godz. 16.30 – w I. śr. m. – do św. Józefa o przyjęcie sakr. mał. przez pary żyjące bez ślubu (REZ.).

- Cz. (8 IV) (msza rano o godz. 7.45) – w I. cz. m. – od czcicieli bł. Hilarego o powołania z parafii (REZ.).

- Pt. (9 IV) godz. 16.30 – w I. pt. m. – od róży MB Szkaplerznej msza św. wynagradzająca Sercu Jezusa za grzechy (REZ.).

- So. (10 IV) (RUDNO) godz. 16.00 (I. so. m.) + rodziców, brata Edmunda i bratowe (REZ.).

NIEDZIELA (11 IV):

Godz. 7.45 + Władysława Myrdy (REZ.).

Godz. 8.50 (RUDNO) – w 60. urodziny: z podz. za odebrane łaski oraz z prośbą o dalsze.

Godz. 10.30 – od czcicieli M.B. Trzykroć Przedziwnej o miłosierdzie Boże dla wszystkich Parafian i Ks. Proboszcza (REZ.).