Kazanie na V Niedzielę Wielkiego Postu (21 III 2021 r.) B

Niedziela, 21 Marzec 2021 r.

Kazanie na V Niedzielę Wielkiego Postu (21 III 2021 r.) B

Kazanie na V Niedzielę Wielkiego Postu (21 III 2021 r.)

BRACIA i SIOSTRY!

A Jezus dał im taką odpowiedź: Przyszedłem na tę godzinę, Ojcze! 43 dni po zamachu na życie papieża Jana Pawła II, w Medziugoriu w Chorwacji, Maryja objawiła się kilkunastoletnim dzieciom. Mówi dzieciom o 5-ciu duchowych kamieniach przeciw szatanowi: 1Eucharystia, 2spowiedź św., 3Słowo Boże, 4post, 5Różaniec. Dzieci stanęły do walki o ratunek dusz i przeciwko szatanowi. Matka Boża zawsze przychodzi do swych dzieci w godzinie zagrożenia. Tak było w La Salette, Lourdes, Gietrzwałdzie, Fatimie. Tak jest od 40-tu lat w Medziugoriu. Tam, już podczas pierwszego objawienia (21 czerwca 1981 roku) powiedziała dzieciom: Przyszłam nawrócić i pojednać cały świat” oraz Pokój, pokój, pokój. Pokój musi zapanować między Bogiem a człowiekiem; Wkrótce rozpocznie się wielka walka – walka między moim Synem i szatanem. Stawką są ludzkie duszemówiła Maryja, wypełniając swoje posłannictwo dane Jej z krzyża przez Chrystusa. Ostatnio mówiła do Mirjany: Przykro mi, że nie mogę wam powiedzieć, do czego przygotowuje was przez wszystkie te lata, ale mogę powiedzieć, że mamy ten czas i mamy czas tryumfu Matki Bożej. Pomiędzy tymi czasami jest most, a tym mostem są nasi kapłani. Dlatego prosi nas, abyście się modlili za nich, bo ten most musi być wystarczająco mocny, abyśmy przeszli po nim. Bez naszych kapłanów nie będzie tryumfu Serca naszej Niebieskiej Matki. W świetle przesłania Medziugoria trzeba widzieć obecny potworny atak na świętego papieża Jana Pawła II, na rodzinę i kapłanów, na Kościół. Szatan chce zniszczyć Boży plan zbawienia świata. Każde z widzących dzieci otrzymało 10 tajemnic, ale tylko te przekazane Mirjanie mają być ogłoszone światu, przez wybranego już przez nią księdza, na 10 dni przed spełnieniem tej ostatniej. I wtedy coś się wydarzy. Co zaczęłam w Fatimie zakończę w Medziugoriupowiedziała Maryja. Moje Serce zwycięży. Amen.