Ogłoszenia na II Wielkiego Postu (28 II 2021 r.)

Piątek, 26 Luty 2021 r.

Ogłoszenia na II Wielkiego Postu (28 II 2021 r.)

Ogłoszenia na  II Niedzielę Wielkiego Postu (28 II 2021 r.)

1. Dziś (28 lutego), na sumie poświęcenie książeczek do I Komunii św. pt. „Z Panem Bogiem”. Po sumie krótkie spotkanie z rodzicami.
  2. W tym tygodniu 1-wsza śr., czw., pt. m. Nabożeństwa w te dni o godz. 16.00. Spowiedź w piątek od godz. 15.45.
  3. W tym tygodniu dyżur sprzątania kościoła i odśnieżania ma: Tadeusz Gucwa z Gręblina, a w Rudnie Anna i Piotr Guzik z ul. Pelplińskiej. Gdyby ktoś chciał wyprzedzić swój dyżur sprzątania – mógłby się zgłosić na zrobienie Grobu Pańskiego na Wielki Piątek (po dwie rodziny na każdy Grób). Teraz w Wielkim Poście zamiast kwiatów – te pieniądze przeznaczamy na inne cele parafialne.
  4. Regulujemy ławkowe – cena 40 zł (jak rok temu).
  5. W piątek w Wielkim Garcu o godz. 16.00 nabożeństwo  Drogi Krzyżowej.
  6. W niedzielę przed poszczególnymi mszami śpiewamy kolejne części Gorzkich Żalów.
  7. W zakrystii można nabyć moją książkę pt.: „Czynienie dobra doskonaleniem ludzkiej natury”. Cena 20 zł.

INTENCJE 28 II-7 III 2021 r.):

Pon. (1 III) godz. 16.30 – w tzw. m. od śm. + Teodozji Jabłonka.

Wt. (2 III) godz. 16.30 + Pawła Rychłowskiego, Krzysztofa Gottschalk, Stefanii Frymus (REZERWACJA).

Śr. (3 III) godz. 16.30 – w I. śr. m. do św. Józefa o przyjęcie sakr. małż. przez pary żyjące bez ślubu.

Cz. (4 III) godz. 16.30 – w I. czw. m. od czcicieli Bł. Hilarego o powołania z parafii (REZERWACJA).

Pt. (5 III) godz. 16.20 – w I. pt. m. od róży MB Szkaplerznej jako wynagradzająca Sercu Jezusa za grzechy (REZERWACJA).

So. (6 III) RUDNO, godz. 16.00 – w I. so. m. w int. Ks. Prob. od Parafian.

NIEDZIELA (7 III 2021 r.):

Godz. 7.45 + ojca Władysława Błachuty, ojca Jurgen Masa, brata Mariusza Masa i zm-ch z obojga stron (REZERWACJA).

Godz. 8.50 (RUDNO) – w 10. r. śm. + Danuty Pieleckiej.

Godz. 10.30 – w 12. r. śm. + Janiny Rzeszotek (zam. Lichnerowicz).

- Zapraszam na naszą parafialną stronę internetową: www.wielkigarc.parafia.net.pl

- „Bóg zapłać” za dostarczane ofiary kolędowe.

- Musimy zająć się naprawą dachu na plebanii.

- Poszukuję kościelnego dla kościoła parafialnego.

- Po 20-tu latach należy przedłużyć miejsca naszych bliskich zmarłych na cmentarzu (300 na kolejne 20 lat). Można sprawdzić na stronie parafii: www.wielkigarc.parafia.net.pl Cmentarnik