Ogłoszenia w Niedzielę Wszystkich Świętych (1 XI 2020 r.)

Niedziela, 01 Listopad 2020 r.

Ogłoszenia w Niedzielę Wszystkich Świętych (1 XI 2020 r.)

Ogłoszenia na Wszystkich Świętych (1 XI 2020 r.)

1. Trwa epidemia i zachowujemy przepisy epidemiczne – w kościele i na zewnątrz należy mieć zakryte usta i nos oraz należy zachować odległość nie mniejszą niż 1,5 m (nie dotyczy osób mieszkających razem).
  2. Dezynfekujemy ręce.
  3. Ze względu na bezpieczeństwo Komunię św. przyjmujemy na rękę (w ślinie jest najwięcej wirusa).
  4. Dziś Wszystkich Świętych. Niestety, nie będzie procesji za zmarłych.
  5. Z powodu pandemii papież Franciszek przedłużył na cały listopad uzyskanie odpustu zupełnego za pobożne nawiedzenie cmentarza za zmarłych raz w ciągu każdego dnia.
  6. Msze święte w tygodniu o godz. 16.30, w sobotę w Rudnie o godz. 16.00.
  7. W tym tygodniu przypada 1-wsza śr., cz., pt. m.
  8. W tym tygodniu kościół parafialny sprzątają i dekorują kwiatami Alicja i Janusz Krzysica z Gręblina a w Rudnie sprzątają i dekorują kwiatami Izabela i Rafał Ochenkowscy z ul. Polnej.
  9. Kto stawia nagrobek na cmentarzu powinien zgłosić to w biurze parafialnym i uiścić 10% wartości nagrobka.
  10. Po 20. latach należy przedłużyć miejsce na cmentarzu.
  11. Można już zgłaszać „Wypominki”.
  12. Pielgrzym”.
  13. Na temat aborcji polecam przepiękny wywiad w Radio "Głos" z panią prezes Fundacji Małych Stópek ze Starogardu Gd.

INTENCJE (2 - 8 XI):

Pon. (2 XI) DZIEŃ ZDAUSZNY:  godz. 7.20 (RUDNO int. własna

Godz. 7.40 (RUDNO) w 13. r. śm. + Brunona Bahr

Godz. 16.30 (WIELKI  GARC) + Bernarda Szarmacha i rodziców z obojga stron.

Wt. (3 XI) godz. 16.30 – za zm-ch członków róży św. Joachima i św. Anny oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Śr. (4 XI) godz. 16.30 – w I. śr. m. – o nawrócenie par żyjących bez ślubu (wspólne zamieszkanie bez ślubu jest kpiną z Pana Boga – bo to dobrowolna decyzja wejścia w sytuację nieustannego grzechu!). REZERWACJA

Cz. (5 XI) godz. 16.30 – w I. cz. m. – o powołania z parafii za wstawiennictwem bł. o. Hilarego – od czcicieli błogosławionego Hilarego (REZERWACJA).

Pt. (6 XI) godz. 16.30 – w I. pt. m. – o wynagrodzenie Sercu Jezusowemu za grzechy – od róży MB Szkaplerznej (REZERWACJA).

Sobota (7 XI) godz. 16.00 (RUDNO) – od róży MB Różańcowej za zm-ch księży proboszczów Karola Kośnika i Romualda Barańczyka, zmarłe zelatorki i członkinie tej róży.

NIEDZIELA (8 XI):

Godz. 7.45 + rodziców Władysława i Bolesławy.

Godz. 8.50 (RUDNO) + Kazimierza Habasa i rodziców z obojga stron.

Godz. 10.30 + Zygmunta i Urszuli Sajdowskich oraz zm-ch z rodziny.