Ogłoszenia na XXX Niedzielę Zwykłą (25 X 2020 r.)

Niedziela, 25 Październik 2020 r.

Ogłoszenia na XXX Niedzielę Zwykłą (25 X 2020 r.)

1. Trwa epidemia i zachowujemy przepisy epidemiczne – w kościele i na zewnątrz należy mieć zakryte usta i nos  oraz uczestnicy przebywają w odległości nie mniejszej niż 1,5 m od siebie.
  2. Komunię św. ze względu bezpieczeństwa przyjmujemy na rękę (w ślinie jest najwięcej wirusa).

Ogłoszenia na  XXX Niedzielę Zwykłą (25 X 2020 r.)

1. Dziś do odebrania zaległy „Pielgrzym”.
  2. Szczególnie w miesiącu październiku codziennie odmawiamy różaniec (odmawiamy go we własnym zakresie).  Różaniec w kościele parafialnym odmawiany jest przed mszą św.
  3. Msze święte w tygodniu o godz. 16.30, w sobotę w Rudnie o godz. 16.00.
  4. WSZYSTKICH ŚWIĘTYCHmsze św. jak w każdą niedzielę. Po Sumie nie będzie procesji z kościoła na cmentarz, ale od razu ksiądz przyjedzie na cmentarz i tam procesja i modlitwy za zmarłych.
  5. Na cmentarzu zbiórka na pokrycie kosztów remontu kościoła w Rudnie.
  6. W tym tygodniu kościół parafialny sprzątają i dekorują kwiatami Krystyna i Jarosław Rogaczewscy z Gręblina a w Rudnie sprzątają i dekorują kwiatami Agnieszka i Paweł Niciak z ul. Polnej.

INTENCJE (26 X - 1 XI):

Pon. (26 X) godz. 16.30 – w tzw. m. od pogrzebu + Teresy Latoszewskiej.

Wt. (27 X) godz. 16.30 – w rocz. śm. + Marty i Kazimierza Koseckich orza zm-ch z rodziny Ośka i Koseckich.

Śr. (28 X) godz. 16.30 + Rafała i zm-ch z rodziny Zielińskich (REZERWACJA).

Cz. (29 X) godz. 16.30 + Cecylii Kwaterowskiej i Mariana Klepinowskiego (REZERWACJA Grochowicka).

Pt. (30 X) godz. 16.30 – w dniu ur. + Teresy Babicz, Wincentego, Anieli oraz zm-ch z rodziny (REZERWACJA).

Sobota (31 X) godz. 16.00 (RUDNO) – o zdrowie i bł. B. dla Ks. Prob. oraz członkiń róży NSPJ.

NIEDZIELA (1 XI):

Godz. 7.45 – w II rocz. śm. + ojca Stanisława Michalika

Godz. 8.50 + męża Eugeniusza, rodziców z obojga stron i zm-ch z rodziny Podepskich, Loda i Mechlińskich oraz Cabaj.

Godz. 10.30 – za zm-ch Parafian.