Ogłoszenia na XXII Niedzielę Zwykłą (30 VIII 2020 r.)

Niedziela, 30 Sierpień 2020 r.

Ogłoszenia na XXII Niedzielę Zwykłą (30 VIII 2020 r.)

1. Trwa epidemia i zachowujemy przepisy epidemiczne – w kościele należy mieć zakryte usta i nos (por. Dziennik Ustaw RP z dnia 7 VIII br, par. 25 us. 8).
  2. Ze względu na wzmożone zakażenia w naszym województwie i w sąsiednich powiatach przyjmujemy Komunię św. na rękę.

Ogłoszenia na  XXII Niedzielę Zwykłą (23 VIII 2020 r.)

1. Poprzedniej niedzieli na Bejrut zebraliśmy 1750 zł.
  2. We wtorek (1 IX) o godz. 8.00 rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Msza św. w szkole w Rudnie dla grupy Zero i klasy I-ej SP oraz po jednym rodzicu lub opiekunie. Po mszy poświęcenie tornistrów dzieciom rozpoczynającym edukację (rodzice powinni zamówić intencję tej mszy św.).
  3. Msze św. ponownie po południu o godz. 16.30 (w tym tygodniu oprócz środy – 7.45).
  4. Biuro parafialne ponownie czynne codziennie o godz. 17.00.
  5. W tym tygodniu przypada 1-wsza śr. m., 1. czw. i 1. pt. m. Msze święte o godz. 16.30  (oprócz I-ej środy7.45). Pół godziny przed każdą mszą św. Różaniec, a w piątek okazja do spowiedzi i adoracja Najśw. Sakr.
  6. Dyżur sprzątania kościoła parafialnego na niedzielę 6 IX ma Helena Kołakowska z Gręblina, a w Rudnie kościół sprzątają i dekorują ołtarz kwiatami Elżbieta i Walerian Wicenbach z osiedla Pomorskiego (na bieżąco kosimy trawy).
  7. Poszukuję kościelnego dla kościoła w Wielkim Garcu i drugiego dla kościoła w Rudnie.
  8. W przyszłą niedzielę (6 IX) na sumie Msza św. dożynkowa. Wieniec dożynkowy przygotowuje Sołectwo Międzyłęż. W tym roku 1 chleb przynoszą przedstawiciele wsi Międzyłęż. Tegoroczny zebrany DAR OŁTARZA przeznaczymy na pokrycie kosztów remontu kościoła w Rudnie.
  9. Dar Ołtarza w Rudnie będą zbierały panie: Bożena Gleizner i Barbara Thrun, a na obrzeżach pani radna Mariola Ciara. Zbierać będą w najbliższy poniedziałek i wtorek (czyli: jutro i pojutrze).
  10. Spotkanie z rodzicami do I Komunii odbędzie się w niedzielę 13-ty września po sumie.

INTENCJE (31 VIII-6 IX):

Pon. (31 VIII) godz. 16.30 – w dniu ur. kleryka Pawła o potrzebne łaski Boże (zam. kolega).

Wt. (1 IX) godz. 8.00msza św. w szkole w Rudnie) – intencji brak……………..?

Godz. 16.30w setną rocz. ur. + Marii Habas, Bronisława, Kazimierza i Mieczysława (zam. Józef).

Śr. (2 IX) godz. 7.45 – w I. śr. m. – o nawrócenie par żyjących bez ślubu kościelnego.

Cz. (3 IX) godz. 16.30 – w I. cz. m. – od czcicieli bł. o. Hilarego – o powołania kapłańskie i zakonne z parafii oraz za powołanych (REZERWACJA).

Pt. (4 IX) godz. 16.30 – w I. pt. m. – od róży MB Szkaplerznej – jako wynagradzająca Sercu Jezusowemu za grzechy (REZERWACJA).

Sobota (5 IX) godz. 16.00 (RUDNO) + rodziców Józefiny i Franciszka Słomińskich, braci Zygmunta i Jerzego oraz siostry Renaty Słomskiej.

NIEDZIELA (6 IX):

Godz. 7.45 + Heleny i Antoniego Syldatk, Bronisławy i Antoniego Bańczak oraz wsz-ch zm-ch z rodziny.

Godz. 8.50 + Władysława Krzemińskiego oraz …………… (REZERWACJA).

Godz. 10.30 – MSZA ŚW. DOŻYNKOWA – jako dziękczynna za tegoroczne zbiory (REZERWACJA wsi Międzyłęż).

Ogłoszenia na  XXII Niedzielę Zwykłą (23 VIII 2020 r.)

1. Poprzedniej niedzieli na Bejrut zebraliśmy 1750 zł.
  4. Biuro parafialne ponownie czynne codziennie o godz. 17.00.

INTENCJE (31 VIII-6 IX):

Wt. (1 IX) godz. 8.00msza św. w szkole w Rudnie) – intencji brak……………..?

NIEDZIELA (6 IX):

Godz. 8.50 + Władysława Krzemińskiego oraz …………… (REZERWACJA).