Ogłoszenia na XIX Niedzielę Zwykłą (9 VIII 2020 r.)

Niedziela, 09 Sierpień 2020 r.

Ogłoszenia na XIX Niedzielę Zwykłą (9 VIII 2020 r.)

Ogłoszenia na  XIX Niedzielę Zwykłą (9 VIII 2020 r.)

1. Trwa epidemia i zachowujemy przepisy epidemiczne (w kościele należy mieć zakryte usta i nos).
  2. Zbiórka na pogorzelców z Międzyłęża poprzedniej niedzieli wyniosła 1146 zł. „Bóg zapłać” za te datki.
  3. Msze św. w tygodniu rano o godz. 7.45.
  4. Biuro parafialne w sierpniu czynne rano o godz. 8.00.
  5. W sobotę uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze święte jak w każdą niedzielę. Na msze święte przynosimy do błogosławieństwa kłosy zbóż, ziół i kwiatów, ewentualnie nowych owoców i warzyw.
  6. Dyżur sprzątania kościoła parafialnego na niedzielę uroczystość Wniebowzięcia NMP (15 VIII) mają  Sabina i Łukasz Benyskiewicz z Wielkiego Garca, a w Rudnie kościół sprzątają i dekorują ołtarz kwiatami i ziołami Maria i Tadeusz Nowopolscy z osiedla Pomorskiego (na bieżąco kosimy trawy!).
  7. Dziś dzieci parafialne wrócą z kolonii we Władysławowie. „Bóg zapłać” wolontariuszom: panu dyrektorowi Dariuszowi Jakubowskiemu, paniom katechetkom Jolancie i Alicji oraz Martynie za opiekę nad dziećmi i organizowanie wypoczynku oraz mojemu bratu Stanisławowi Grubie za sponsorowanie basenu i obiadu w hotelu „Victoria” w Wejherowie Bolszewie oraz za jednodniowy wynajem autokaru.
  8. Jutro (pon. 10 VIII) spotkanie 4-ech par narzeczonych przed ich ślubem. Spotkanie odbędzie się w plebanii o godz. 16.00.
  9. Pielgrzym.
  10. Poszukuję kościelnego dla kościoła w Wielkim Garcu i drugiego dla kościoła w Rudnie. Możemy także porozmawiać nt. zamieszkania w organistówce.

INTENCJE (10-16 VIII):

Pon. (10 VIII) godz. 7.45 + Natalii i Stanisława Banasik.

Wt. (11 VIII) godz. 7.45 + Jana Ostrowskiego od Marii i Czesława.

Śr. (12 VIII) godz. 7.45 – w dniu ur. + Stanisława Michalika.

Cz. (13 VIII) godz. 7.45 – w dniu fatimskim – od róży MB Piaseckiej jako wynagradzająca Niepokalanie Poczętej NMP (REZ).

Pt. (14 VIII) godz. 7.45 + Jerzego Kołakowskiego – od rodziny Andrzeja Błachuty z gór.

Sobota (15 VIII) WNIEBOWZIĘCIE NMP

Godz. 7.45 + dziadków Skoniecznych, Brońskich, Jaguścik i Obłódeckich (REZ).

Godz. 8.50 (RUDNO) – w 35-lecie sakr. małż. Marioli i Janusza jako dziękczynno-bł. (REZ).

Godz. 10.30 – w 35. rocz. śmierci męża Zbigniewa Kolasińskiego oraz w pewnej intencji Bogu wiadomej.

NIEDZIELA (16 VIII):

Godz. 7.45 – w dniu ur. + Kazimiery i Eugeniusza Olszak (REZ).

Godz. 8.50 – w 14. r. śm. + Julii Adamczyk, Heleny Cholewińskiej oraz zm-ch z rodziny Adamczyk i Żurawskich

Godz. 10.30 + Antoniny i Stanisława Czerwiec oraz Jana i Józefy.