Ogłoszenia na XVIII Niedzielę Zwykła (2 VIII 2020 r.)

Niedziela, 02 Sierpień 2020 r.

Ogłoszenia na XVIII Niedzielę Zwykła (2 VIII 2020 r.)

Ogłoszenia na  XVII Niedzielę Zwykłą (26 VII 2020 r.)

1. Trwa epidemia i zachowujemy przepisy epidemiczne (w kościele należy mieć zakryte usta i nos).
  2. Dziś po mszach zbiórka na pogorzelców z Międzyłęża, którym spalił się chlew.
  3. W tym tygodniu 1-wsza środa m., 1-wszy czw. m. i 1-wszy pt. m. Msze św. rano o godz. 7.45.
  4. Msze św. w tygodniu też rano o godz. 7.45 (oprócz poniedziałku, 3.08 - bo jestem na koloniach).
  5. Biuro parafialne w sierpniu czynne rano o godz. 8.00.
  6. Dyżur sprzątania kościoła parafialnego na niedzielę 9 VIII ma pani Teresa Myrda z Wielkiego Garca, a w Rudnie kościół sprzątają i dekorują ołtarz kwiatami Katarzyna i Marek Konzorscy z osiedla Pomorskiego (na bieżąco kosimy trawy!).
  7. Od wczoraj dzieci z parafii przebywają na koloniach we Władysławowie. Kolonie potrwają do przyszłej niedzieli 9-ty sierpnia.
  8. Spotkanie 4-ech par narzeczonych przed ich ślubem: w poniedziałek 10 sierpnia o godz. 16.00 (w plebanii).
  9. Zrobiłem zdjęcia nowo postawionych nagrobków, bądź zmian napisów na tablicach. Proszę sprawdzić. Można zgłosić zrobienie innego zdjęcia (lepszego ujęcia).
  10. W Rudnie zainstalowaliśmy inny głośnik na zewnątrz.
  11. Poszukuję jakiegoś kościelnego dla kościoła w Wielkim Garcu i drugiego dla kościoła w Rudnie.

INTENCJE (3 – 9 VIII):

Pon. (3 VIII) godz. nie będzie mszy św.

Wt. (4 VIII) godz. 7.45 – w dniu ur. + Klary Rogalewskiej oraz zm-ch z rodziny Rogalewskich i Gradtke (REZ).

Śr. (5 VIII) godz. 7.45 – w I. śr. m. – o zaprzestanie nieustannego grzeszenia par, aby wzięły ślub kościelny (REZ).

Cz. (6 VIII) godz. 7.45 – w I. cz. m. o powołania i za powołanych z parafii za wstawiennictwem bł. o. Hilarego – od jego czcicieli (REZ).

Pt. (7 VIII) godz. 7.45 – w I. pt. m.  od róży MB Szkaplerznej jako wynagradzająca Sercu Jezusowemu za grzechy (REZ).

Sobota (8 VIII) godz. 16.00 (RUDNO) – w dniu ur. + Anieli, Teresy i Wincentego Babicz oraz zm-ch z rodziny (REZ).

NIEDZIELA (9 VIII):

Godz. 7.45rez. z Międzyłęża..

Godz. 8.50 – w I. r. ślubu Danuty i Roberta (Dzielscy) – o potrzebne łaski i zdrowie (REZ).

Godz. 10.30 – w I. r. śm. + Anieli Błachuta, męża Jana i zm-ch z rodziny.

ZAPOWIEDZI:

Monika Domke, st. wol. Międzyłęż 10 i Łukasz Lisewski, st. wol. Brody Pomorskie, parafia Gniew – zap. 2.

Ogłoszenia na  XVII Niedzielę Zwykłą (26 VII 2020 r.)

2. Dziś po mszach zbiórka na pogorzelców z Międzyłęża, którym spalił się chlew.
  4. Msze św. w tygodniu też rano o godz. 7.45.
  5. Biuro parafialne w sierpniu czynne rano o godz. 8.00.
  10. W Rudnie zainstalowaliśmy inny głośnik na zewnątrz.

INTENCJE (3 – 9 VIII):

Pon. (3 VIII) godz. 7.45 + Jana Ostrowskiego od Marii i Czesława.

NIEDZIELA (9 VIII):

Godz. 7.45rez. z Międzyłęża..

Godz. 10.30 – w I. r. śm. + Anieli Błachuta, męża Jana i zm-ch z rodziny.

ZAPOWIEDZI: