Ogłoszenia na XIV Niedzielę Zwykłą (5 VII 2020 r.)

Niedziela, 05 Lipiec 2020 r.

Ogłoszenia na XIV Niedzielę Zwykłą (5 VII 2020 r.)

Ogłoszenia na  XIV Niedzielę Zwykłą  (5 VII 2020 r.)

1. Trwa epidemia i zachowujemy przepisy epidemiczne.
  2. Dyżur sprzątania kościoła parafialnego w Wielkim Garcu ma pan Andrzej Szarmach z Wielkiego Garca, a w Rudnie – rozpoczyna kolęda z os. POMORSKIEGO – od  pani Celiny Wilk. Kto ukończył 70 lat ten jest zwolniony ze sprzątania, ale zamiast kwiatów, te pieniądze przekazuje na potrzeby Kościoła.
  3. KOLONIE od 1-9 sierpnia br.
  4. W sobotę (11 VII) o godz. 12.00 w Wielkim Garcu Msza św. w 50-lecie  powołania zakonnego s. Anieli Żółtek – zapraszam. „Bóg zapłać” Paniom, które zbierały datki na prezent dla siostry Anieli oraz wszystkim parafianom, którzy te ofiary złożyli (obiad stawia rodzina).
  5. W lipcu i sierpniu msze święte rano o godz. 7.45, a biuro parafialne czynne o godz. 8.00 rano.
  6. Od 16 do 22 lipca biuro parafialne będzie nieczynne.
  7. Kto planuje ślub za rok w połowie lipca, niech weźmie pod uwagę, że Ks. Proboszcz w tym czasie będzie nieobecny w parafii.
  8. Znowu wysypano do kontenera odpady budowlane. Znam nr rejestracyjny samochodu i markę, i zadzwoniłem na policję.

INTENCJE (6 – 12 VII 2020):

Pon. (6 VII) godz. 7.45 + ojca Stanisława, jego rodziców i braci (REZ).

Wt. (7 VII) godz. 7.45 – w dniu imienin róży św-ch Joachima i Anny w int. Ks. Prob. i Parafii.

Śr.  (8 VII) godz. 7.45 – w tzw. m. od pogrzebu + Jana Ostrowskiego.

Cz. (9 VII)  godz. 7.45 – w 62. rocz. urodzin Ks. Prob. – o zdrowie i bł. Boże.

Pt. (10 VII) godz. 7.45 + Mariana Kroka – od syna Piotra (z Norwidz.).

Sobota (11 VII) godz. 12.00 (WIELKI GARC) – z podz. P. Bogu i Matce Bożej Niepokalanej za łaskę 50. lat powołania s. Anieli Żółtek i wszystkie łaski otrzymane, z prośbą o nowe powołania do Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia.

Godz. 16.00 (RUDNO) – w I. r. śm. + Eugeniusza Lody, rodziców z obojga stron, Jerzego, Zenona, Janiny, Ewy i Franciszka.

NIEDZIELA (12 VII 2020 r.)

Godz. 7.45 + Rafała Zielińskiego (REZ).

Godz. 8.50  (RUDNO) – w rocz. ur. + Zenona Cabaja, Stefana, dziadków, rodziców z obojga stron, szwagrów, braci i bratowe (REZ).

Godz. 10.30 – w I. r. śm. + Ireneusza Cisewskiego.

ZAPOWIEDZI: Bańczak Bartosz, st. wol. Międzyłęż i Sztuka Agnieszka, st. wol. Gniew – zap. 2.

Blomberg Mateusz, st. wol. Wielki Garc i Sandra Mejer, st. wol. Tczew, ul. Armii Krajowej - zap. 1.