Ogłoszenia na XIII Niedzielę Zwykłą (28 VI 2020 r.)

Niedziela, 28 Czerwiec 2020 r.

Ogłoszenia na XIII Niedzielę Zwykłą (28 VI 2020 r.)

Ogłoszenia na  XIII Niedzielę Zwykłą  (28 VI 2020 r.)

1. Minął już czas limitu wiernych w kościele. Przypominam więc o obowiązku uczęszczania na msze św. niedzielne i świąteczne – dzieci i młodzieży to też dotyczy.
  2. Jednak cały czas w kościele obowiązuje zakrywanie ust i nosa.
  3. W tym tygodniu I-wsza śr., czw. i pt. miesiąca. Msze święte rano o godz. 7.45.
  4. Dyżur sprzątania kościoła parafialnego w Wielkim Garcu w tym tygodniu mają: Beata i Sebastian Krykowscy z Wielkiego Garca, a w Rudnie – Lidia i Andrzej Grala (przydałoby się dokończyć obcinanie odrostów na drzewach przy kościele w Garcu, a w Rudnie skoszenie trawy za kościołem w Rudnie).
  5. Pielgrzym (2 egz. zbiegają).
  6. W lipcu i sierpniu msze święte rano o godz. 7.45, a biuro parafialne czynne o godz. 8.00 rano.
  7. W Rudnie wnet zawiśnie tablica ogłoszeń. „Bóg zapłać” stolarzom przy ul. Kościelnej z Rudna za jej piękne wykonanie.
  8. Ktoś wyrzucił kilka worków z odpadami po remoncie mieszkania przed kontener na cmentarzu. Jeśli tego procederu sami nie dopilnujemy, to (po prostu) wzrośnie opłata za wywóz śmieci (a parafia jeszcze nie wyszła z opłatami „na prostą” za te śmieci, których nie wywiózł p. Smoczyński z Pelplina).
  9. KOLONIE od 1-9 sierpnia br. (od soboty do następnej niedzieli - 9 VIII).

INTENCJE (29 VI – 5 VII 2020):

Pon. (29 VI) godz. 16.30 (uroczystość Piotra i Pawła) + Pawła Rasmusa, rodziców i zm-ch z rodziny.

Wt. (30 VI) godz. 16.30 + Andrzeja Fasiczki i Grzegorza Killicha.

Śr.  (1 VII) godz. 7.45 – o zaprzestanie życia w grzechu przez pary narzeczonych z naszej parafii (REZ).

Cz. (2 VII)  godz. 7.45 – o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii oraz za powołanych – od czcicieli bł. o. Hilarego (REZ).

Pt. (3 VII) godz. 7.45 – od róży MB Szkaplerznej jako wynagradzająca Sercu Jezusowemu za grzechy (REZ).

Sobota (4 VII) godz. 10.00 (WIELKI GARC) – msza św. pogrzebowa + śp. Mariana Kroka.

Godz. 16.00 (RUDNO) + Zbigniewa i Adeli Wilma oraz zm-ch dziadków z obojga stron (REZ).

NIEDZIELA (5 VII 2020 r.)

Godz. 7.45 – w 35. r. ślubu Anny i Andrzeja jako dziękczynno-bł.

Godz. 8.50  (RUDNO) + Maksymiliana, Heleny i Krystyny Cichockich, Kazimiery, Bronisława, Marii, Krystyny, Tadeusza i zm-ch z rodziny.

Godz. 10.30 – w 25. r. śm. + Jadwigi Kamińskiej oraz Zygmunta Kamińskiego i Eugeniusza Płaska.

ZAPOWIEDZI: Bańczak Bartosz, st. wol. Międzyłęż i Sztuka Agnieszka, st. wol. Gniew – zap. 1.