Ogłoszenia na XI Niedzielę Zwykłą (14 VI 2020 r.)

Niedziela, 14 Czerwiec 2020 r.

Ogłoszenia na XI Niedzielę Zwykłą (14 VI 2020 r.)

Ogłoszenia na  XI Niedzielę Zwykłą  (14 VI 2020 r.)

1. W czasie epidemii w kościele obowiązuje zakrywanie ust i nosa.
  2. Nadal w naszej diecezji obowiązuje udzielanie Komunii św. na rękę.
  3. „Bóg zapłać” za przygotowanie procesji Bożego Ciała, zaangażowanie się w nią i udział w niej, a szczególnie tym trzem dziewczynkom za sypanie kwiatów oraz ministrantom, którzy „stanęli na wysokości zadania”.
  4. We wtorek przypada I. rocz. I Komunii św. Dzieci, które rok temu miały I Komunię przyjdą do spowiedzi i na mszę św. Początek spowiadania o godz. 16.00. Dzieci przyjdą w maseczkach na twarzy.
  5. KOLONIE odbędą się, ale ze względu na bezpieczeństwo dzieci przesuwamy je na sierpień.
  6. Dyżur sprzątania kościoła parafialnego w Wielkim Garcu na niedzielę 21 czerwca ma Anna Cyganowska z Wielkiego Garca, a w Rudnie – Gabriela i Andrzej Chmieleccy z ul. Ogrodowej.
  7. W przyszłą niedzielę kolekta specjalna. „Bóg zapłać” za skoszenie trawy we wsi i wokół kościoła.
  8. W przyszłą niedzielę po sumie szafarz objedzie chorych w Gręblinie (również jedną osobę w Rudnie - w starej szkole).
  9. Pielgrzym.

INTENCJE (15–21 VI 2020):

Pon. (15 VI) godz. 16.30 – od róży św. Antoniego z Międzyłęża – w dniu imienin róży, o zdrowie i bł. Boże dla członków róży i Ks. Prob.

Wt. (16 VI) godz. 16.30 – w I. rocz. I Komunii św.

Śr.  (17 VI) godz. 16.30 – w tzw. m. od pogrzebu + Teresy Szarmach.

Cz. (18 VI)  godz. 16.30 – w 11. r. śm. + Marcina oraz Bogusława, Jakuba, dziadków i wsz-ch zm-ch z rodziny.

Pt. (19 VI) godz. 16.30 + Piotra i Jana Konofał oraz Edwarda Siębor (REZ).

Sobota (20 VI) godz. 16.00 (RUDNO) + rodziców Pelagii i Jana Cieszyńskich (REZ).

NIEDZIELA (21 VI 2020 r.)

Godz. 7.45 – w dniu ojca + Ireneusza Cisewskiego (REZ).

Godz. 8.50  (RUDNO) + Jana Rzeszotek i Janiny oraz Barbary Rojek.

Godz. 10.30 – w dniu imienin i dnia ojca + Jana Rogalewskiego, dziadków z obojga stron (REZ).

- ZAPOWIEDZI: Alicja Brzozowska, st. wol. Wielki Garc i Daniel Kołodziejczyk, st. wol. Wielkie Walichnowy 57zap. 2.

Ogłoszenia na  XI Niedzielę Zwykłą  (14 VI 2020 r.)

1. W czasie epidemii w kościele obowiązuje zakrywanie ust i nosa.
  2. Nadal w naszej diecezji obowiązuje udzielanie Komunii św. na rękę.
  9. Pielgrzym.

INTENCJE (15–21 VI 2020):

Wt. (16 VI) godz. 16.30 – w I. rocz. I Komunii św.

Śr.  (17 VI) godz. 16.30 – w tzw. m. od pogrzebu + Teresy Szarmach.

Pt. (19 VI) godz. 16.30 + Piotra i Jana Konofał oraz Edwarda Siębor (REZ).

NIEDZIELA (21 VI 2020 r.)

Godz. 7.45 – w dniu ojca + Ireneusza Cisewskiego (REZ).

Godz. 8.50  (RUDNO) + Jana Rzeszotek i Janiny oraz Barbary Rojek.