Ogłoszenia na II Niedzielę Wielkiego Postu (8 III 2020 r.)

Niedziela, 08 Marzec 2020 r.

Ogłoszenia na II Niedzielę Wielkiego Postu (8 III 2020 r.)

1. Dziś na sumie poświęcenie książeczek pt.: „Z Panem Bogiem” dzieciom do I Komunii św. Po sumie spotkanie z rodzicami do I Komunii.
  2. „Bóg zapłać” za ofiary, które składacie na pokrycie kosztów remontu kościoła w Rudnie.
  3. W przyszłą niedzielę kolekta inwestycyjna.
  4. Regulujemy ławki. Pieniądze za miejsce w ławce w tym roku też są przeznaczone na remont kościoła w Rudnie. Proszę nie zajmować miejsca osobom, które to miejsce zarezerwowały.
  5. W pon., wt. i śr. w szkole w Rudnie będą odbywać się rekolekcje. Będą trwały codziennie w godzinach od 9.00 do 12.00. Obecność jest obowiązkowa. Dojazdy i odwozy dzieciom podano.
  6. Msze święte w tygodniu o godz. 16.30 (oprócz wtorku i czwartku – o godz. 7.45), a w sobotę w Rudnie o godz. 16.00.
  7. Skreślam z listy przygotowujących się do bierzmowania tych, którzy po raz kolejny nie byli u spowiedzi pierwszopiątkowej.
  8. W piątek nabożeństwa Drogi Krzyżowej: i w Rudnie, i w Wielkim Garcu o godz. 16.00. Za udział w tym nabożeństwie można uzyskać odpust zupełny.
  9. Przed niedzielnymi mszami śpiewamy kolejne części Gorzkich Żali.
  10. W tym tygodniu dyżur sprzątania kościoła parafialnego mają Katarzyna i Leszek Brochuńscy z Wielkiego Garca, a kościoła filialnego w Rudnie Michalina i Bartosz Karwasz z ul. Ogrodowej (nry-nieparzyste). Nadal obowiązuje zasada, że w Wielkim Poście nie ozdabia się ołtarzy kwiatami. W naszej parafii zamiast kwiatów te pieniądze przeznaczamy na pokrycie kosztów remontu kościoła w Rudnie.
  11. Dzieci, które zapisały się na kolonie, robią już przedpłatę. Tak samo ci z młodzieży, którzy zapisali się na pielgrzymkę po świętach.
  12. Pielgrzym.
  13. We wtorek o godz. 18.00 w TVP-3 będzie program o naszym błogosławionym „DYCHT KOCIEWIE”.
  14. Do ministrantów zapisuję, ale po przyjęciu do I Komunii.
  15. Zbieram na kwiaty do Grobu Pańskiego.

INTENCJE (9-15 III 2020 r.):

Pon. (9 III) godz. 16.30 – z okazji ur. + rodziców Bernarda i Henryki oraz zm-ch z rodziny Wanke i Kamrowskich.

Wt. (10 III) godz. 7.45 ……………………..

Śr. (11 III) godz. 16.30 – w dniu ur. +  Heleny, Stanisława i Henryka Bednarczyk oraz Genowefy i Adama Bałdowskich (REZ).

Cz. (12 III) godz. 7.45 + Rafała Zielińskiego.

Pt. (13 III) godz. 16.30 – msza w dniu fatimskim – od róży MB Szkaplerznej jako wynagradzająca Niep. Sercu NMP oraz w int. członków tej róży (REZ).

Sobota (14 III) godz. 16.00 (RUDNO) + męża Romana Dziewiątkowskiego oraz w rocz. śm. + ojca Stanisława Patyka (REZ).

NIEDZIELA (15 III 2020 r.)

Godz. 7.45 + Kazimierza i Eugeniusza Olszak (REZ).

Godz. 8.50  (RUDNO) + Huberta Jabłonki, Stefana Sikory, Eugenii i Józefa Narloch oraz Wincentego Domańskiego.

Godz. 10.30 + Leona i Anny Bogdanowicz.

- ZAPOWIEDZI: Wojciech Wolfahrt i Magdalena Zdunowska – oboje zamieszkali Międzyłęż – zap. 2.

- Powyższe ogłoszenia są podane na parafialnej stronie internetowej: www.wielkigarc.parafia.net.pl