Ogłoszenia na IV Niedzielę Zwykłą (2 II 2020 r.)

Niedziela, 02 Luty 2020 r.

Ogłoszenia na IV Niedzielę Zwykłą (2 II 2020 r.)

Ogłoszenia na IV Niedzielę Zwykłą (2 I 2019 r.)

1. Dziś, w Ofiarowanie Pańskie, podczas wszystkich mszy św. poświęcenie świec – w tym dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. Nie mam jeszcze nikogo do Komitetu I Komunii z Międzyłęża i Rudna. Proszę, aby ktoś się zgłosił. Proszę także o Świadectwa Chrztu z innej parafii. Proszę, aby po mszy dzieci podeszły do ołtarza – muszę sprawdzić obecność.
  2.  „Bóg zapłać” Parafianom, którzy finansowo wspomagają inwestycję w Rudnie. Czekam na stacje drogi krzyżowej. Stacje te mają kosztować 4000 zł. Gdyby ktoś chciał się jeszcze dołożyć – byłbym wdzięczny (tu przecież chodzi o chwałę Bożą).
  3. W lutym regulujemy ławkowe. Cena za miejsce 40 zł.
  4. W tym tygodniu przypada I. śr., I. cz. i I. pt. m. W środę o godz. 16.00 różaniec i Koronka do Świętej Rodziny o los sakramentalnych małżeństw w naszej parafii i naszych rodzinach. W czwartek o godz. 16.00 – różaniec o powołania z parafii. W piątekadoracja Najśw. Sakr. i spowiedź od godz. 15.30. Do spowiedzi i Komunii przyjdą kandydaci do bierzmowania.
  5. W tym tygodniu dyżur sprzątania kościoła parafialnego mają Dorota i Piotr Wałdowscy z Wielkiego Garca i zdejmują żłóbek oraz choinkę, a kościoła filialnego w Rudnie (po remontachMarzena i Karol Kordowscy oraz Dorota i Artur  Jaworscy z ul. Ogrodowej. Zaczyna się kupowanie kwiatów (niektórzy z Garca zalegają jeszcze opłatę - gdy nie musieli kupować kwiatów, to te pieniądze przeznaczali na inwestycje).
  6. Msze św. w tygodniu o godz. 16.30. Po mszach zawsze jest czynne biuro parafialne. Msza św. w sobotę w Rudnie o godz. 16.00.
  7. Kandydaci do bierzmowania zapisują się u pani katechetki Jolanty na pielgrzymkę do Woli Gutkowskiej i Lublina. Cena 200 zł.
  8. Dzieci, chcące jechać na tegoroczne letnie kolonie do Władysławowa, zapisują się już u pani katechetki Jolanty. Cena wzrośnie o 100 zł, czyli w tym roku 650 zł.
  9. „Bóg zapłać” panu radnemu z Rudna i firmie za  odkopanie części muru okalającego teren przykościelny. W tym tygodniu mur zostanie wzmocniony przed przewróceniem się.

INTENCJE (3-9 II 2020 r.):

Pon. (3 II) godz. 16.30 – w II. r. śm. + Mariana Ośki.

Wt. (4 II) godz. 16.30 + Zygmunta Krygiela - od strażaków z W. Garca.

Śr. (5 II) godz. 16.30 – w I śr. m. - o los sakramentalnych małżeństw a naszej parafii i naszych rodzinach.

Cz. (6 II) godz. 16.30 – w I. cz. m. o powołania kapłańskie i zakonne z parafii – od czcicieli bł. o. Hilarego.

Pt. (7 II) godz. 16.30 – w I. pt. m. – od róży MB Szkaplerznej jako wynagradzająca NSPJ za grzechy.

Sobota (8 II) godz. 16.00 (WIELKI GARC jeszcze) – w VI r. śm. + Zenona Cabaja, w XIII r. śm. + Stefana, rodziców z obojga stron, szwagrów, braci i bratowe.

NIEDZIELA (9 II 2020 r.)

Godz. 7.45 – w 80. rocz. ur. o zdrowie dla Anny i bł. Boże na dalsze lata życia (Bryja).

Godz. 8.50  (WIELKI GARC jeszcze) + Zenona Gasyny, Edwarda, szwagierki Anny Gasyna oraz zm-ch rodziców z obojga stron.

Godz. 10.30 – w 12. r. śm. + Huberta Jabłonki, rodziców Agnieszki i Jana oraz w dniu ur. + Heleny Kamrowskiej i męża Józefa.

Zobacz parafialna strona internetowa: www.wielkigarc.parafia.net.pl