Ogłoszenia na II Niedzielę Zwykłą (19 I 2019 r.)

Niedziela, 19 Styczeń 2020 r.

Ogłoszenia na II Niedzielę Zwykłą (19 I 2019 r.)

1. Dzisiejsza kolekta specjalna przeznaczona jest na remont kościoła w Rudnie.
  2.  „Bóg zapłać” Parafianom, którzy finansowo wspomagają inwestycję w Rudnie.
  3. Trwają prace remontowe kościoła w Rudnie. Obecnie kładziemy nową posadzkę z kafelek.
  4. W związku z robieniem nowej podłogi w kościele w Rudnie - w najbliższą sobotę (25 I) i przyszłą niedzielę (26 I) msze święte zostaną jeszcze odprawione w kościele parafialnym w Wielkim Garcu. W niedzielę w Rudnie będzie podstawiony autobus.
  5. Bóg zapłać” panu Markowi Żółtkowi i jego pracownikom, za to, że zdążyli utwardzić drogę dojazdową do kościoła w Garcu i do plebanii w dniu 13. stycznia (w miniony poniedziałek), gdy przyjechał biskup pomocniczy na kolędę dekanalną i 10-ciu księży z dekanatu.
  6. Dyżur sprzątania na niedzielę 26 stycznia kościoła parafialnego ma pani Katarzyna i Maciej Golińscy z Wielkiego Garca, a sprzątania kościoła filialnego w  tym tygodniu też nie będzie, gdyż jeszcze schnie nowo położona podłoga. „Bóg zapłać” pani z Wielkiego Garca za dodatkowe posprzątanie przed kolędą ks. biskupa pomocniczego Arkadiusza Okroja wraz z wszystkimi księżmi z dekanatu (zob. zdjęcia z tej kolędy na www.radioglos). Gdy nie stroimy kościoła kwiatami, to te pieniądze przeznaczamy na remont kościoła w Rudnie.
  7. Msze św. w tym tygodniu o godz. 16.30. W sobotę msza św. w Wielkim Garcu o godz. 16.00.
  8. Kto ma do załatwienia jakieś sprawy w biurze parafialnym – proszę przyjść w tym tygodniu, gdyż w przyszłym wyjeżdżam na rekolekcje (na pół tygodnia). Biuro parafialne czynne po mszach o godz. 17.00.
  9. Dziś o godz. 16.00 w plebanii spotkanie Rady Parafialnej. Proszę nie zapomnieć okularów.

INTENCJE (20-26 I 2020 r.):

Pon. (20 I) godz. 16.30 – w miesiąc od pogrzebu + Józefa Cetery.

Wt. (21 I) godz. 16.30 – w VI r. śm. + Heleny Bednarczyk, Stanisława, Henryka oraz Genowefy i Adama Bałdowskich (REZ).

Śr. (22 I) godz. 16.30 – o zdrowie dla Piotra.

Cz. (23 I) godz. 16.30 – w r. śm. + Teresy, Wincentego i Anieli oraz zm-ch z rodziny (REZ).

Pt. (24 I) godz. 16.30 + Konrada i Małgorzaty oraz zm-ch z rodziny Jankowskich (REZ).

Sobota (25 I) godz. 16.00 (WIELKI GARC) + Jana Szarmacha w 9. r. śm. (REZ).

NIEDZIELA (26 I 2020 r.)

Godz. 7.45 – w III r. śm. + Małgorzaty Michalik i Ryszarda w dniu ur.

Godz. 8.50  (WIELKI  GARC) + siostry Marty i Kazimierza Bzowskich oraz Jana i Jadwigi Szarmach.

Godz. 10.30 + Ireny i Zygmunta Kołakowskich, babcie i dziadków z obojga stron.

- w miniony piątek zmarł nagle śp. Wiesław Jabłonka z Rudna, z ul. Tczewskiej, lat 50. Jego pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Wielkim Garcu w najbliższy wtorek (21 I) o godz. 10.00. Różaniec w poniedziałek (20 I) o godz. 17.00 też w Wielkim Garcu. "Wieczny odpoczynek.."

- Strona internetowa naszej Parafii: www.wielkigarc.parafia.net.pl