Ogłoszenia na XXXIV Niedzielę Zwykłą (24 XI 2019 r.)

Niedziela, 24 Listopad 2019 r.

Ogłoszenia na XXXIV Niedzielę Zwykłą (24 XI 2019 r.)

1. Trwa generalny remont kościoła w Rudnie. Wymieniliśmy okna, ocieplamy kościół zewnątrz i w środku zostanie kościół wymalowany. „Bóg zapłać” panu z Rudna za podstawienie przyczepy na gruz i jego wywiezienie.
  2. W związku z remontem – msza św. sobotnia nie w Rudnie, ale w Wielkim Garcuo godz. 16.00, a niedzielna o 8.50 ponownie w Wielkim Garcu. Czy będzie ponownie podstawiony autobus p. Górki – proszę dziś umówić się z p. Górką.
  3. Jutro (pon. 25 XI) msza św. rano o godz. 7.45 (bo przewodniczę odpustowi w Klonówce). Msze św. w tygodniu o godz. 16.30, a po nich czynne biuro parafialne.
  4. Kandydaci do bierzmowania z klasy VI i VII SP po mszach podejdą do radnych parafialnych po podpis obecności w Indeksie. Proszę, aby młodzież miała wpisane daty danej niedzieli, a nawet naprzód.
  5. W tym tygodniu dyżur sprzątania i dekorowania kościoła parafialnego kwiatami ma Brygida i Czesław Rupa z Wielkiego Garca, a w Rudnie – proszę czekać na zawołanie te rodziny z ul. Ogrodowej.
  6. Jeszcze raz proszę, aby pogrzeby w naszej parafii obsługiwała firma pogrzebowa pana Pomierskiego z Gniewa (znowu były problemy). I po pogrzebie należy kostnicę posprzątać!
  7.

INTENCJE (25 XI-1 XII):

Pon. (25 XI) godz. 7.45 - ……………………………………………

Wt. (26 XI) godz. 16.30 – za zm-ch z rodziny Neu i Piekarek.

Śr. (27 XI) godz. 16.30 + Mariusza, Teresy, Ryszarda Cyganowskich, Brunona, Leona, Gertrudy oraz zm-ch z rodziny (REZ).

Cz. (28 XI) godz. 16.30 – w 18 r. urodzin dziękczynno-bł. (Patryk Krzys.).

Pt. (29 XI) godz. 16.30 + Wandy Kowalczyk (REZ-pani z Walichnów).

Sobota (2XIWIELKI  GARC  Godz. 16.00 + Władysława Krzemińskiego i zm-ch z rodziny (REZ).

NIEDZIELA (1 XII):

Godz. 7.45 – w dniu ur. + Małgorzaty Michalik.

Godz. 8.50 (WIELKI GARC) + Jana i Anny Kuklińskich oraz zm-ch z rodziny.

Godz. 10.30 + rodziców Haliny i Franciszka Szypkowskich oraz zm-ch dziadków.

Strona internetowa naszej Parafii: www.wielkigarc.parafia.net.pl