Ogłoszenia na XXX Niedzielę Zwykłą (27 X 2019 r.)

Niedziela, 27 Październik 2019 r.

Ogłoszenia na XXX Niedzielę Zwykłą (27 X 2019 r.)

1. Dziś po sumie  (27 X) próba generalna z kandydatami do bierzmowania i ich świadkami.
  2. Młodzież, która chciałaby się jeszcze wyspowiadać przed bierzmowaniem, to taka okazja będzie jutro (pon.) i pojutrze (wt.)  na pół godziny przed mszą, czyli od godz. 16.00.
  3. Sprzątanie kościoła i wokół kościoła: sprzątać będzie młodzież do bierzmowania – przyjdzie w poniedziałek lub we wtorek po lekcjach (trzeba zagrabić liście, wymyć kościół, zrobić dekorację). Proszę przynieść swoje grabki, worki na liście, wiaderka, mopy..przyjechać jakimś transportem do wywiezienia liści
  4. Bierzmowanie w najbliższą środę (30 X) o godz. 16.30. Młodzież na tę mszę przychodzi pół godziny wcześniej! Innych Parafian też zapraszam na mszę z Biskupem.
  5. W środę w naszej parafii Wizytacja Pasterska ks. biskupa diecezjalnego Ryszarda Kasyny. PROGRAM WIZYTACJI przedstawia się następująco: 10.30 - szkoła, 13.00 - DPS, 15.15 - Radni, 16.30 - Msza.
  6. Msze św. w tygodniu o godz. 16.30 (w środę msza św. także rano o godz. 7.45). W sobotę msza św. w Rudnie o godz. 16.00.
  7. W piątek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. jak w każdą niedzielę. Po sumie procesja za zmarłych na cmentarz.
  8. W sobotę (2 XI) Dzień zaduszny. Pierwsza msza św. o godz. 7.45, druga o 8.00, trzecia w Rudnie o godz. 16.00.
  9. Kolejni kandydaci do bierzmowania z klasy VI i VII SP kupują u mnie Indeks. Cena Indeksu 5 zł. Od 3 listopada uczniowie tych klas zaczną zbierać do Indeksu podpisy obecności.
  10. Jeszcze do czwartku spotykamy się na wspólnym odmawianiu Różańca św. (w Garcu po mszy św. - w tym tygodniu oprócz środy).
  11. Dyżur sprzątania i dekorowania kościoła parafialnego kwiatami po bierzmowaniu mają Honorata i Artur Demps z Wielkiego Garca, a w Rudnie Katarzyna i Grzegorz Czarneccy z ul. Ogrodowej (na bierzmowanie kościół w Garcu sprząta młodzież do bierzmowania, a dekoruje miejscowa pani dekoratorka – kwiaty ze zbiórki od młodzieży).
  12. Od przyszłej niedzieli 3 listopada do niedzieli 10 listopada w naszej parafii odbędą się Misje święte. PROGRAMY już rozdałem. Na ołtarzu leżą jeszcze do odebrania programy. Proszę też zabrać dla sąsiadów, którzy nie chodzą do kościoła!
  13. Można już kupić kalendarze z Bernardinum. Duże po 10 zł, małe po 5 zł.
  14. Kto postawił nagrobek – uiszcza w biurze parafialnym 10 % wartości nagrobka. Proszę też pamiętać o przedłużeniu (po 20 latach) miejsca na cmentarzu.
  15. Na cmentarzu postawiono drugi kontener na śmieci (stoi przy narzędziowni).

INTENCJE (28 X – 3 XI):

Pon. (28 X) godz. 16.30 – w miesiąc od śm. + Barbary Cyssewskiej.

Wt. (29 X) godz. 16.30 + w dniu ur. + Teresy Babicz, Wincentego i Anieli (REZ).

Śr. (30 X) godz. 7.45 + Marii i Karola Żółtek (zam. Stanis.).

Cz. (31 X) godz. 16.30 – w 2. r. śm. + Wiesława Tomaszewskiego (REZ).

Pt. (1 XI) WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

Godz. 7.45 – w dniu ur. + Jana Bryi.

Godz. 8.50 – za zm-ch kapłanów pracujących w tej parafii i zmarłe członkinie oraz zelatorki róży MB Różańcowej.

Godz. 10.30 – za wszystkich zmarłych parafian i poległych na wojnach.

Sobota (2 XI) DZIEŃ ZADUSZNY

Godz. 7.45 + w czyśćcu

Godz. 8.00 – za zmarłych według intencji Ojca Świętego.

Godz. 16.00 (RUDNO) – za wszystkich zmarłych.

NIEDZIELA (3 XI):

Godz. 7.30 – w 8. r. śm. + Eugeniusza Olszaka oraz Kazimiery (REZ).

Godz. 9.10 (RUDNO) – w 4. r. śm. + Marii Loda (zam. Cyman. Dorota z W.G).

Godz. 10.30 + Urszuli i Zygmunta Sajdowskich oraz zm-ch z rodziny.

P.S. - Jest jeszcze kilka intencji wolnych podczas Misji...

Strona internetowa naszej Parafii: www.wielkigarc.parafia.net.pl