Ogłoszenia na XXVII Niedzielę Zwykłą (6 X 2019 r.)

Niedziela, 06 Październik 2019 r.

Ogłoszenia na XXVII Niedzielę Zwykłą (6 X 2019 r.)

1. Dziś, po sumie (niedziela - 6 X) na sumie poświęcenie różańców dzieciom przygotowującym się do I-ej Komunii św., a po sumie krótkie spotkanie z rodzicami.
  2. Msze św. w tygodniu o godz. 16.30 (oprócz piątku – 7.45 = KLONÓWKA, a w sobotę w Rudnie nie będzie mszy wcale).
  3. Kolejne spotkanie kandydatów do bierzmowania w niedzielę 20-ty października (po sumie). Kandydaci wpłacają 70 na przyjazd Biskupa oraz remont seminarium w Pelplinie (w ten sposób młodzież  dokłada swoją cegiełkę). Msza św. z bierzmowaniem (30.10.br.) o godz. 16.30!
  4. Kolejni kandydaci do bierzmowania z klasy VI i VII SP kupują za 5 zł Indeks i od 3-ci listopada rozpoczynają zbieranie podpisów. Indeks kupujemy u Księdza Proboszcza. W czasie Misji będzie pierwsze spotkanie z rodzicami kandydatów i kandydatami.
  5. W miesiącu październiku spotykamy się na wspólnym odmawianiu różańca św.: w Rudnie o godz. 16.00, w Gręblinie o 17.00, w Międzyłężu według własnych ustaleń, w Garcu po mszy św. (w tym tygodniu oprócz piątku i soboty w Rudnie).
  6. W przyszłą niedzielę (13 X) przypada doroczny Dzień Papieski – po mszach zbiórka do puszek na stypendia dla biednej, ale zdolnej młodzieży.
  7. Dyżur sprzątania i dekorowania kościoła parafialnego kwiatami w tym tygodniu mają Ewa i Andrzej Sak z Wielkiego Garca, a w Rudnie Judyta i Andrzej Radzikowscy z ul. Ogrodowej.
  8. Misje w naszej parafii odbędą się od niedzieli 3 listopada do niedzieli 10 listopada. Proszę już dziś zarezerwować ten termin oraz ofiarować różańce w intencji Misji.
  9. Przymierzamy się do remontu kościoła filialnego w Rudnie. Będzie to ocieplenie steropianem (10 cm) i otynkowanie trzech ścian zewnętrznych oraz wymiana większości okien. W związku z tym chciałem prosić o te niebieskie koperty rozdane na kolędzie.
  10. Kto postawił nagrobek – uiszcza w biurze parafialnym 10 proc. wartości nagrobka. Za każdą zmianę tablicy – też się uiszcza. Proszę też pamiętać o przedłużeniu (po 20 latach) miejsca na cmentarzu.
  11.

INTENCJE (7-13 X):

Pon. (7 X) godz. 16.30 – o zdrowie i bł. Boże na pierwszy roczek Franka (REZ).

Wt. (8 X) godz. 16.30 + Mariana i wsz-ch zm-ch z rodziny (REZ).

Śr. (9 X) godz. 16.30 – w tzw. m. od śm. + Łukasza Piłata.

Cz. (10 X) godz. 16.30 + Walerii i Antoniego Siemiatyckich (REZ).

Pt. (11 X) godz. 7.45 + Władysława Myrdy od rodziny Żółtek.

Sobota (12 X) nie będzie mszy w parafii

NIEDZIELA (13 X):

Godz. 7.45 – w dniu ur. + Jana Rogalewskiego, rodziców z obojga stron, zm-ch z rodziny i znajomych (REZ).

Godz. 8.50 (RUDNO) + Czesława i Marii Loda.

Godz. 10.30 – od róży św. Izydora i św. Jadwigi jako wynagradzająca Matce Bożej za grzechy ludzkości.