Ogłoszenia na XVIII Niedzielę Zwykła (4 VIII 2019 r.)

Niedziela, 04 Sierpień 2019 r.

Ogłoszenia na XVIII Niedzielę Zwykła (4 VIII 2019 r.)

Ogłoszenia na XVIII Niedzielę Zwykłą (4 VIII 2019 r.)

1. W tym tygodniu msze św. o godz. 7.45, w sobotę w Rudnie o godz. 16.00.
  2. W tym tygodniu Biuro Parafialne czynne o godz. 8.00 (rano) lub na telefon 58/530-12-04.
  3. Dyżur sprzątania i dekorowania kościoła kwiatami w tym tygodniu mają Państwo Izabela i Bogdan Benyskiewicz z Wielkiego Garc, a w Rudnie (ostatnio miała z wyprzedzeniem Renka Krystyna), a teraz będą mieli Bożena i Wojciech Turczyńscy z ul. Ogrodowej 2/4.
  4. Przypominam, że na cmentarzu czynny jest tylko jeden kontener na śmieci z cmentarza. Stoi on na środku parkingu (na wysokości kranu z wodą).
  5. Drużyny piłkarskie, z poszczególnych czterech wsi parafialnych, powoli przygotowuję się już do turnieju gry w piłkę nożną o puchar Księdza Proboszcza. Odbędzie się on tradycyjnie w ostatnią niedzielę sierpnia (25 VIII).
  6. Na Jasną Górę z naszej diecezji idą pieszo grupy z Lęborka, Bytowa, Kartuz i Kościerzyny, Tczewa, Starogardu Gd. i Świecia. Idą na odpust Wniebowzięcia NMP.
  7. Dożynki w tym roku pilotuje wieś Rudno. Proszę, aby mieszkańcy wsi Rudno pomyśli,  jak je przeprowadzić? Przewiduje je w niedzielę w niedzielę 1-wszy września na mszy w Rudnie o godz. 8.50.

INTENCJE (5-11 VIII):

Pon. (5 VIII) godz. 7.45 – w 20. r. śm. + Jana Dzielskiego, żony Anny i szwagra Kazimierza.

Wt. (6 VIII) godz. 7.45 + Aliny Syldatk oraz rodziców z obojga stron.

Śr. (7 VIII) godz. 7.45 – w dniu ur. + Anieli Babicz, Wincentego i Teresy (REZ).

Cz. (8 VIII) godz. 7.45 – w 20. r. śm. + Jana Dzielskiego i zmarłych z rodziny (zam. Maria).

Pt. (9 VIII) godz. 7.45 – w dniu ur. + Genowefy Bałdowskiej.

Sobota (10 VIII) godz. 16.00 (RUDNO) + Stefanii i Brunona Siemiona oraz braci Zbigniewa i Eugeniusza (REZ).

NIEDZIELA (11 VIII):

Godz. 7.45 – w dniu ur. (80. rocz.) + Stanisława Michalika.

Godz. 8.50 (RUDNO) – z okazji ur. + Brunona Bahr (REZ).

Godz. 10.30 + Jana i Stanisławy Czerwińskich, Zofii i Stanisława Ankiewicz oraz zm-ch z rodziny.

- Zapowiedzi: Ciosek Jacek, st. wol. Gręblin i Kur Katarzyna, st. wol. Tczew – zap. 1.

Strona internetowa naszej Parafii: www.wielkigarc.parafia.net.pl