Ogłoszenia na XIII Niedzielę Zwykłą (30 VI 2019 r.)

Niedziela, 30 Czerwiec 2019 r.

Ogłoszenia na XIII Niedzielę Zwykłą (30 VI 2019 r.)

1. Msze święte w tym tygodniu: w pon. nie będzie mszy (bo jestem na koloniach), we wt. i śr. msza o godz. 16.30, w cz. i pt. rano o godz. 7.45.
  2. W 1-wszy pt. m. okazja do spowiedzi przed mszą.
  3. Biuro parafialne czynne: we wtorek i środę o godz. 17.00, a w czwartek i piątek o 8.00 rano.
  4. Dyżur sprzątania i dekorowania kościoła kwiatami w tym tygodniu mają: w W. Garcu Zofia i Grzegorz Bogdanowicz z Międzyłęża, a w Rudnie kościół sprząta i dekoruje kwiatami Magdalena Langowska z ul. Pocztowej.
  5. Przypominam, że teraz czynny jest tylko jeden kontener dla śmieci z cmentarza. Stoi on na środku parkingu (na wysokości kranu z wodą).
  6. Pielgrzym.
  7. Bardzo proszę, aby przychodząc do kościoła zachować godny tego miejsca ubiór.

INTENCJE:

Pon. (1 VII) nie mszy w parafii (KOLONIE)

Wt. (2 VII) godz. 16.30 – w int. nowo ochrzczonego dziecka (Jasiu).

Śr. (3 VII) godz. 16.30 – w tzw. m. od śmierci + Ewy Majcherczyk.

Cz. (4 VII) godz. 7.45I czw. m. – o powołania za wstawiennictwem bł. o. Hilarego.

Piątek  (5 VII) godz. 7.45I pt. m. – od róży MB Szkaplerznej jako przebłagalna NSPJ za grzechy ludzkości.

Sobota (6 VII) godz. 16.00 RUDNO + rodziców Urszuli i Zygfryda Domachowskich, dziadków z obojga stron i siostry Julianny Grzonka.

NIEDZIELA (7 VII 2019 r.)

Godz. 7.45  + Jadwigi i Zygmunta Kamińskich oraz Eugeniusza Płaska.

Godz. 8.50 (RUDNO) + Stanisława Fasiczki, braci, rodziców i brata Stanisława (REZ).

Godz. 10.30 + Ireny i Zygmunta Kołakowskich oraz dziadków z obojga stron (zam. Jerzy).

- Zapowiedzi: Sabina Kaniewska, st. wol. Wielki Garc i Mateusz Markiewicz, st. wol. Wielki Garc – zap. 1-wsza.

Strona internetowa naszej Parafii: www.wielkigarc.parafia.net.pl