Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Wielki Garc

Konkurs o bł. o. Hilarym Pawle Januszewskim

Piątek, 21 Czerwiec 2024 r.

Konkurs o bł. o. Hilarym Pawle Januszewskim


21 czerwca 2024 r., na zakończenie roku szkolnego jednaścioro dzieci z Zespołu Kształcenia i Wychowania w Rudnie otrzymało Dyplomy za najlepszą wiedzę w konkursie religijnym pt. "Życie i zasługi bł. o. Hilarego Pawła Januszewskiego" - karmelity z Gręblina (parafia Wielki Garc), męczennika z Dachau. Konkurs w roku katechetycznym przeprowadzili katecheci: Jolanta Partyka, Teresa Jaworska-Góral, Adam Kwaśnik. Dyplomy, które przygotował dyrektor ZKiW Dariusz Jakubowski wręczył ks. proboszcz Wojciech Gruba, przy udziale katechetów.

Galeria zdjęć

MSZE ŚWIĘTE

Niedziele i święta
Wielki Garc - 7.45, 10.30
Rudno - 8.55

Dni powszednie
Wielki Garc - 16.30

Sobota
Rudno - 16.00