Dzieci wyjechały na kolonie

Sobota, 12 Sierpień 2023 r.

Dzieci wyjechały na kolonie

12 sierpnia 2023 roku, 25. dzieci z parafii wyjechało na letnie kolonie do Władysławowa. Kolonie zorganizował Parafialny Zespół Caritas. Funkcję kierownika kolonii nieodpłatnie sprawowuje dyrektor ZKiW w Rudnie Dariusz Jakubowski, a pozostałymi opiekunami-woluntariuszami są: Jolanta Partyka, Martyna Dziewiątkowska i Alicja Dziewiątkowska. Zaangażowanie doświadczonej kadry jest gwarancją udanego, duchowego i bezpiecznego wypoczynku podopiecznych.

16 sierpnia 2023 roku dzieci zwiedziały Groty Mechowskie, w Bolszewie - w hotelu VICTORIA korzystały z basenu i zostały poczęstowane przez Katarzynę i Dariusza Onowszak obiadem, w Wejherowie - nawiedziły kościół franciszkanów pw. św. Anny, rynek z pomnikiem Jakuba Wejhera i w Nadolu odwiedziły Skansen -Zagroda Gburska. W tym dniu kolonistów odwiedził ks. prob. Wojciech Gruba i przywiózł dzieciom cukierki. Całodniowa wycieczka mogła się odbyć dzięki uprzejmości sponsora Stanisława Gruby z Redy (brata Ks. Proboszcza).