Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Wielki Garc

Budowa kapliczki w Gręblinie ku czci bł. karmelity o. Hilarego Pawła Januszewskiego

Sobota, 21 Maj 2022 r.

Budowa kapliczki w Gręblinie ku czci bł. karmelity o. Hilarego Pawła Januszewskiego


Od lutego 2022 roku do 20 maja 2022 roku w Gręblinie (parafia Wielki Garc) trwały prace przy budowie kapliczki ku czci błogosławionego karmelity ojca Hilarego Pawła Januszewskiego. Wraz z poświęceniem kapliczki w niedzielę 29 maja 2022 roku o godz. 11.00 przez ks. biskupa pomocniczego diecezji pelplińskiej Arkadiusza Okroja w jej fundament zostanie włożona kapsuła czasu (Akt Erekcyjny). Kapliczka z figurą błogosławionego znajduje się w centrum wsi, gdzie może stanowić trwały i przestrzenny element gromadzenia się czcicieli błogosławionego karmelity.

Galeria zdjęć

MSZE ŚWIĘTE

Niedziele i święta
Wielki Garc - 7.45, 10.30
Rudno - 8.55

Dni powszednie
Wielki Garc - 16.30

Sobota
Rudno - 16.00