Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Wielki Garc

Wieczerza Wigilijna w DPS w Rudnie

Piątek, 24 Grudzień 2021 r.

Wieczerza Wigilijna w DPS w Rudnie


24 grudnia 2021 r. w Domu Pomocy Społecznej w Rudnie miała miejsce Wieczerza Wigilijna. Na początku spotkania ks. prob. Wojciech Gruba przypomniał narodziny Jezusa. Następnie całej rodzinie depeesowskiej złożył najlepsze życzenia z okazji Bożego Narodzenia. Życzenia złożyła też dyrektor DPS Barbara Lipka. Ponadto życzenia złożyli sobie mieszkańcy domu, po czym wszyscy zasiedli przy pięknie przygotowanym i dobrze zastawionym wigilijnym stole. Na koniec przy akompaniamencie ogranów, za którymi zasiadał Wojciech Rogaczewski, panowie śpiewali kolędy.

Galeria zdjęć

MSZE ŚWIĘTE

Niedziele i święta
Wielki Garc - 7.45, 10.30
Rudno - 8.55

Dni powszednie
Wielki Garc - 16.30

Sobota
Rudno - 16.00