Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Wielki Garc

Spotkanie opłatkowe Koła Emerytów w Rudnie

Czwartek, 16 Grudzień 2021 r.

Spotkanie opłatkowe Koła Emerytów w Rudnie


Przed zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia, 16 grudnia 2019 roku członkowie Koła Emerytów mieli spotkanie wigilijne. Najpierw ks. prob. Wojciech Gruba - w kościele filianym w Rudnie - odprawił mszę św. o dobre zdrowie dla wszystkich członków Koła i "wieczny pokój" dla zmarłych. Następnie emeryci przeszli do pobliskiej świetlicy, gdzie podzielili się opłatkiem, spożyli posiłek i zaśpiewali kilka kolęd. Atmosfera spotkania była tym bardziej radosna, gdyż w tym gronie - z powodu trwającej pandemii - długo się nie widzieli.

Galeria zdjęć

MSZE ŚWIĘTE

Niedziele i święta
Wielki Garc - 7.45, 10.30
Rudno - 8.55

Dni powszednie
Wielki Garc - 16.30

Sobota
Rudno - 16.00