Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Wielki Garc

Wyjazd do Lublina

Niedziela, 26 Wrzesień 2021 r.

Wyjazd do Lublina


W dniach 23-24 września 2021 roku 10-cioro kandydatów do bierzmowania i kilkoro starszych parafian udało się z ks. prob. Wojciechem Grubą, panią katechetką Jolantą Partyka i dyrektorem ZKiW w Rudnie Dariuszem Jakubowskim do Lublina. Po drodze odwiedzili sanktuarium Matki Bożej - Patronki Żołnierzy Września 1939 roku (opiekują się nim karmelici), muzeum czynu bojowego Kleberczyków w Woli Gułowskiej oraz miejsce urodzenia Henryka Sienkiewicza w pobliskiej Woli Okrzejskiej. Następnego dnia (po noclegu u sercanów w Pliszczynie) udali się na zwiedzanie starego miasta w Lublinie oraz przebywali na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II.

Galeria zdjęć

MSZE ŚWIĘTE

Niedziele i święta
Wielki Garc - 7.45, 10.30
Rudno - 8.55

Dni powszednie
Wielki Garc - 16.30

Sobota
Rudno - 16.00