Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Wielki Garc

Dożynki Parafialne 2021 roku

Niedziela, 05 Wrzesień 2021 r.

Dożynki Parafialne 2021 roku


W niedzielę 5 września 2021 roku, w kościele parafialnym w Wielkim Garcu, została odprawiona msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory żniwne. Delegacje poszczególnych wsi parafialnych przyniosły chleby upieczone z tegorocznych plonów oraz dar ołtarza w postaci gotówki, z przeznaczeniem na potrzeby kościoła w Rudnie. Sołectwo Wielki Garc przyniosło misternie (precyzyjnie) wykonany wieniec dożynkowy, owoce i warzywa, kwiaty, pieczywo oraz zamówiło intencję mszalną. Jedna z rodzin z Gręblina ofiarowała nowy ornat z wizerunkiem Matki Bożej Niepokalanej.

Galeria zdjęć

MSZE ŚWIĘTE

Niedziele i święta
Wielki Garc - 7.45, 10.30
Rudno - 8.55

Dni powszednie
Wielki Garc - 16.30

Sobota
Rudno - 16.00