Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Wielki Garc

Obchody 30. rocznicy przybycia ks. Wojciecha Gruby do parafii Wielki Garc

Poniedziałek, 03 Maj 2021 r.

Obchody 30. rocznicy przybycia ks. Wojciecha Gruby do parafii Wielki Garc


3 maja 2021 roku przypadła 30. rocznica wprowadzenia w urząd proboszcza ks. dra Wojciecha Gruby. Na sumę rocznicową przybyli: prowincjał karmelitów o. Bogdan Meger z Krakowa, Wielki Mistrz Konfederacji Orderu Świętego Stanisława Stefan Kukowski z żoną, członkowie Przeoratu Orderu Anna i Łukasz Partyka, radna parafialna i katechetka mgr Jolanta Partyka, dyrektor ZKiW w Rudnie mgr Dariusz Jakubowski oraz wierni Parafianie. Na koniec mszy koncelebrowanej Wielki Kanclerz wręczył Ojcu Prowincjałowi i Księdzu Proboszczowi Medal Roku Św. Jana Pawła II. Miały też miejsce podziękowania, wręczono kwiaty i złożono życzenia.

Galeria zdjęć

MSZE ŚWIĘTE

Niedziele i święta
Wielki Garc - 7.45, 10.30
Rudno - 8.55

Dni powszednie
Wielki Garc - 16.30

Sobota
Rudno - 16.00