Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Wielki Garc

Kolonie parafialne 2020 roku

Wtorek, 04 Sierpień 2020 r.

Kolonie parafialne 2020 roku


 dnW dniach 1-9 VIII 2020 roku Parafialny Zespół Caritas zorganizował letni wypoczynek dzieci z parafii we Władysławowie. Ze względu na trwającą od marca br epidemię wzięło w nim udział zaledwie 15-cioro dzieci.

Dzieci czują się dobrze. Ze względu bezpieczeństwa kąpią się w Zatoce Puckiej blisko Swarzewa. Odwiedziły Groty Mechowskie, podziemia kościoła Świętej Anny w Wejherowie i Kalwarię. Kąpały się też w basenie hotelu Victoria w Wejherowie Bolszewie, gdzie  zjadły smaczny obiad, który zafundował brat księdza proboszcza Stanisław Gruba. Ponadto bawiły się w parku linowym Tarzan, maleksikami zwiedzały Władysławowo i Jastrzębią Górę oraz miały wiele innych wspaniałych atrakcji.

Kierownikiem kolonii jest dyrektor ZKiW w Rudnie Dariusz Jakubowski, którego wspomagają katechetki Jolanta Partyka i Alicja Dziewiątkowska oraz wolontariuszka Martyna.

Galeria zdjęć

MSZE ŚWIĘTE

Niedziele i święta
Wielki Garc - 7.45, 10.30
Rudno - 8.55

Dni powszednie
Wielki Garc - 16.30

Sobota
Rudno - 16.00