Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Wielki Garc

Wielki Garc - budowa drogi i parkingów przy kościele

Piątek, 17 Styczeń 2020 r.

Wielki Garc - budowa drogi i parkingów przy kościele


4 grudnia 2019 roku rozpoczęto budowę kanalizacji deszczowej, drogi gminnej wewnętrznej, zjazdów, parkingów, chodników w Wielkim Garcu. Inwestycja powoli dobiega końca. Nowa droga posiada nawierzchnię bitumiczną (asfalt), miejsca postojowe (parkingi) nawierzchnię z kostki betonowej, a jednostronny chodnik o szerokości 1,50 m wzdłuż odcinka C-D pokryty jest betonowymi płytkami chodnikowymi.

Cieszy fakt nowej inwestycji, która służyć będzie miejscowym potrzebom oraz lepszemu dojazdowi do kościoła parafialnego i właściwemu parkowaniu samochodów. Szkoda tylko, że z pierwotnego planu zniknęło aż sześć miejsc postojowych.

Galeria zdjęć

MSZE ŚWIĘTE

Niedziele i święta
Wielki Garc - 7.45, 10.30
Rudno - 8.55

Dni powszednie
Wielki Garc - 16.30

Sobota
Rudno - 16.00