Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Wielki Garc

Spotkanie emerytów i rencistów (26 IX 2019 r.)

Czwartek, 26 Wrzesień 2019 r.

Spotkanie emerytów i rencistów (26 IX 2019 r.)


26 września 2019 roku w Wiejskiej Świetlicy w Rudnie, Koło Terenowe Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów zorganizowało spotkanie z okazji Dnia Seniora. W spotkaniu uczestniczyli burmistrz Mirosław Chyła i Pani Wiceburmistrz MiG Pelplin,  ksiądz proboszcz z Wielkiego Garca Wojciech Gruba, sołtys z Rudna Wojciech Cabaj z żoną, troje Członków z Zarządu Odziału Rejonowego z Tczewa oraz 25. Seniorów. Wszyscy zasiedli do bogato zastawionego stołu. Następnie przewodnicząca Koła Terenowego PZWERiI Irena Krzemińska, burmistrz Mirosław Chyła,  przedstawicielka z Oddziału Rejonowego z Tczewa oraz ks. prob. Wojciech Gruba złożyli seniorom najlepsze życzenia. Potem słuchano muzyki z repertuaru przygotowanego przez pana Wojtka .

Galeria zdjęć

MSZE ŚWIĘTE

Niedziele i święta
Wielki Garc - 7.45, 10.30
Rudno - 8.55

Dni powszednie
Wielki Garc - 16.30

Sobota
Rudno - 16.00