Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Wielki Garc

Turniej piłki nożnej o puchar Księdza Proboszcza (25 VIII 2019 r.)

Poniedziałek, 26 Sierpień 2019 r.

Turniej piłki nożnej o puchar Księdza Proboszcza (25 VIII 2019 r.)


25 sierpnia 2019 roku na boisku w Wielkim Garcu odbył się 17. turniej piłki nożnej o puchar przechodni księdza proboszcza w Wielkim Garcu. Drużyny reprezentujące poszczególne cztery wsie parafialne (Międzyłęż, Gręblin, Rudno, Wielki Garc), wspomagane aplauzem parafian, uczestniczyły w rywalizacji o tę prestiżową nagrodę. W tym roku puchar zdobyła drużyna z Wielkiego Garca, drugie miejsce zajęła drużyna z Gręblina, trzecie z Międzyłęża, czwarte z Rudna. Mecze sędziował Tadeusz Nowopolski z Rudna.

Galeria zdjęć

MSZE ŚWIĘTE

Niedziele i święta
Wielki Garc - 7.45, 10.30
Rudno - 8.55

Dni powszednie
Wielki Garc - 16.30

Sobota
Rudno - 16.00