Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Wielki Garc

Dożynki parafialne (1 IX 2019 r.)

Sobota, 31 Sierpień 2019 r.

Dożynki parafialne (1 IX 2019 r.)


W niedzielę, 1 września 2019 roku, w parafii Wielki Garc odbyły się dożynki parafialne. Tegorocznym dożynkom przewodniczyła wieś Rudno. O godz. 8.50 w kościele filialnym w Rudnie została odprawiona msza św. dziękczynna, której przewodniczył ks. prob. Wojciech Gruba. Podczas mszy starostowie dożynkowi z Rudna przynieśli wieniec żniwny, kosz owoców i warzyw, a przedstawiciele poszczególnych wsi parafialnych - upieczone bochny chleba z tegorocznych plonów i ofiarę pieniężną na ocieplenie i otynkowanie południowej ściany kościoła filialnego w Rudnie. Po południu przy ul. Pocztowej w Rudnie odbył się festyn dla dzieci i dorosłych.

Galeria zdjęć

MSZE ŚWIĘTE

Niedziele i święta
Wielki Garc - 7.45, 10.30
Rudno - 8.55

Dni powszednie
Wielki Garc - 16.30

Sobota
Rudno - 16.00