Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Wielki Garc

Pogrzeb śp. ks. kanonika proboszcza Jerzego Krygera

Piątek, 15 Marzec 2019 r.

Pogrzeb śp. ks. kanonika proboszcza Jerzego Krygera


15 marca 2019 roku w parafii Świętego Bartłomieja w Rajkowach o godz. 11, pod przewodnictwem biskupów Ryszarda Kasyny i  Arkadiusza Okroja,  odbył się pogrzeb wieloletniego proboszcza tej parafii ks. kanonika Jerzego Krygera. Słowo Boże wygłosił ks. kanonik Stanisław Borzyszkowski - proboszcz z parafii Nowa Cerkiew w dekanacie pelplińskim. W pogrzebie udział wzięło bardzo wielu kapłanów, parafian z Rajków, Bytowa, Wielkiego Garca i Pelplina oraz samorządowcy, poczty sztandarowe, m.in. z Zespołu Kształcenia i Wychowania w Rudnie.

Galeria zdjęć

MSZE ŚWIĘTE

Niedziele i święta
Wielki Garc - 7.45, 10.30
Rudno - 8.55

Dni powszednie
Wielki Garc - 16.30

Sobota
Rudno - 16.00