Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Wielki Garc

Dzień babci i dziadka w Gręblinie

Poniedziałek, 21 Styczeń 2019 r.

Dzień babci i dziadka w Gręblinie


W niedzielę 20 stycznia 2019 roku na zaproszenie Rady Sołeckiej wsi Gręblin, w Świetlicy Wiejskiej w Gręblinie obchodzono Dzień babci i dziadka. Zaproszono seniorów wsi, którym przy kawie i cieście spotkanie umilił występ jasełek w wykonaniu przedszkolaków z Przedszkola w Lignowach Szlacheckich, należącego do Zespołu Kształcenia i Wychowania w Rudnie. W spotkaniu udział też wzięli dyrektor ZKiW w Rudnie Dariusz Jakubowski i ks. prob. Wojciech Gruba, który przy tej okazji promował swoją nową książkę "Z dziejów parafii Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Wielkim Garcu", wydanej w 99. rocz. uzyskania niepodległości przez parafię (w wyniku Plebiscytu 27 stycznia 1920 roku).

Galeria zdjęć

MSZE ŚWIĘTE

Niedziele i święta
Wielki Garc - 7.45, 10.30
Rudno - 8.55

Dni powszednie
Wielki Garc - 16.30

Sobota
Rudno - 16.00