Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Wielki Garc

60-lecie święceń kapłańskich ks. kan. dr. Franciszka Kamrowskiego

Niedziela, 20 Styczeń 2019 r.

60-lecie święceń kapłańskich ks. kan. dr. Franciszka Kamrowskiego


W sobotę 19 stycznia 2019 roku w kościele pw. Zwiastowania NMP w Pączewie ks. kan. dr Franciszek Kamrowski odprawił mszę św. dziękczynną za 60 lat posługi kapłańskiej. W uroczystościach jubileuszowych, oprócz rodziny, licznie zebranych wiernych z parafii Pączewo (gdzie jest rezydentem) i Czarże (gdzie w latach 1967-2009 był proboszczem), udział też wzięła delegacja z parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Wielkim Garcu (skąd pochodzi Dostojny Jubilat) z ks. prob. Wojciechem Grubą, złożyła najlepsze życzenia i ofiarowała dziękczynny prezent.

Galeria zdjęć

MSZE ŚWIĘTE

Niedziele i święta
Wielki Garc - 7.45, 10.30
Rudno - 8.55

Dni powszednie
Wielki Garc - 16.30

Sobota
Rudno - 16.00