Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Wielki Garc

Obchody Święta Niepodległości w Zespole Kształcenia i Wychowania w Rudnie

Piątek, 09 Listopad 2018 r.

Obchody Święta Niepodległości w Zespole Kształcenia i Wychowania w Rudnie


Na zaproszenie dyrektora ZKiW w Rudnie Dariusza Jakubowskiego, 9 listopada 2018 roku do szkoły przybyli ks. prob. z Wielkiego Garca Wojciech Gruba, p.o. burmistrza miasta i gminy Pelplin Tomasz Czerwiński, radny i radne gminne, rodzice dzieci, uczniowie, pracownicy szkoły. W tym dniu odbyły się w szkole obchody 100. rocznicy  Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Podczas uroczystości uczniowie przedstawili inscenizację "Niepodległość to sprawiła, że wolną jest Ojczyzna...". Następnie wspólnie śpiewano pieśni patriotyczne "Pod polskim niebem".

Galeria zdjęć

MSZE ŚWIĘTE

Niedziele i święta
Wielki Garc - 7.45, 10.30
Rudno - 8.55

Dni powszednie
Wielki Garc - 16.30

Sobota
Rudno - 16.00