Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Wielki Garc

60. urodziny Księdza Proboszcza

Poniedziałek, 09 Lipiec 2018 r.

60. urodziny Księdza Proboszcza


9 lipca 2018 roku ks. prob. Wojciech Gruba obchodził 60. urodziny. Na zamówioną przez "Różę św. Barbary" mszę św. do kościoła parafialnego przybyli przedstawiciele poszczególnych "Róż Różańcowych" z parafii oraz członkowie Koła Terenowego Polskiego Związku Głuchych ze Starogardu Gd. Jeszcze przed rozpoczęciem mszy św. parafianie złożyli Ks. Prob. piękne życzenia, wręczyli kwiaty i podarunki oraz zaśpiewali "Życzymy, życzymy ...". Niesłyszący i niedosłyszący, których również Ks. Prob. jest duszpasterzem (zna język migowy), uczynili tak samo w plebanii. Następnie Ks. Prob. zorganizował dla swych gości ognisko i skromny poczęstunek. Na koniec wszyscy uczcili znajdujące się w plebanii relikwie św. Filipa Smaldone - patrona niesłyszących.

Galeria zdjęć

MSZE ŚWIĘTE

Niedziele i święta
Wielki Garc - 7.45, 10.30
Rudno - 8.55

Dni powszednie
Wielki Garc - 16.30

Sobota
Rudno - 16.00